Mėnulio Jaunatis. Svajokime…

Mėnulio Jaunatis įvyks spalio 13 d. Svarstyklių zodiako ženklo 20 laipsnyje 03:07 Lietuvos laiku.

Svarstyklės siejamos su harmonijos ir teisingumo siekimu draugystėje, partnerystėje, su nauju statusu santykiuose.

Jaunatis – tai Mėnulio jungtis su Saule, kurio metu pradedamas naujas mėnesio ciklas. Ši jungtis Svarstyklėse paskatins socialinių ryšių atsinaujinimą. Mėnesio bėgyje galima tikėtis naujo meilės romano arba noro esamus santykius pervesti į kitą lygmenį (pvz: po susitikinėjimo periodo – pradėti gyventi kartu.)

Svarstyklės atsakingos už kontaktus su aplinkiniais žmonėmis, todėl Jaunaties dienomis labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką sako mums kiti, nekonfliktuoti, o ieškoti sutarimo, kompromiso.

Jaunatis – streso metas daugeliui žmonių, energija krenta, galimas chroniškų ligų paaštrėjimas. Keletą dienų prieš ir po Jaunaties leiskime laiką ramesnėje aplinkoje, neapkraukime savęs reikalaujančiais didelio fizinio krūvio darbais ir nepriimkime spontaniškai svarbių sprendimų.

Po Jaunaties energija pradės vėl augti. Mėnulio pilnėjimo laikotarpis Svarstyklėse puikiai tiks kontraktų, sutarčių svarstymui ir pasirašymui bei statuso santykiuose pokyčiams ir jų įteisinimui.

Jaunaties momentas –  puikus ateities vizualizavimo ir modeliavimo laikas. Planuokime, svajokime ir mūsų troškimai išsipildys.

Vizualizacijos taisyklės:

  •  Atleiskime ir padėkokime už viską visiems .

  •  Formuokime norimą kuriamąją minties formą.

  •  Vizualizuokime minties formą būtinai jau Praėjusio periodo laike laimės, džiaugsmingumo ir pilnatvės nuotaikoje.

  •  Pajuskime vizualizacija užsakytus įvykius, kad jie jau mums yra įvykę praeityje, kad mes jau juos esame patyrę ar išgyvenę.

  •  Paleiskime suformuotą minties formą į erdvę ir pamirškime apie ją.

  •  Gausime tai, ko norėjome ( materializacijos laikas visiems skirtingas, bet rezultato sulauksime tikrai).

Kaip pasiruošti tam magiškam momentui
  • Prieš 1 valandą apsipilkite kontrastingu vandens dušu: moterims gerai pradeti karštu vandeniu, po to šaltu ir užbaigti karštu.
  • Likus 40 min. išgerkite mažais gurkšneliais vandens stiklinę. Po to, apsirengus minkštu švelniu chalatu atsigulkite ant grindų, galvą į šiaurę, rankas ištiesus į šonus, delnai į viršų.
  • Likus kelioms minutėms iki Jaunaties momento greitai mintimis pagalvokite ko norėtumėte atsikratyti ir ką norėtumėte gauti. Mintimis sudeginkite tai, ką norite atsikratyti ir mintimis įkvėpkite tą naują, ką norėtumėte gauti. Įsivaizduokite save tokį, kokiu norėtumėte tapti.
  • Paskui veidrodiniu principu viską pakartokite atbulai. Išgerkite mažais gurkšneliais vandens stiklinę, nueikite į dušą. Po to 3 dienas pasninkaukite ar bent sumažinkite maisto porcijas.