Venera direktyvinė. Moterys vėl sužydės

Balandžio 15 dieną Venera  iš retrogradinio judėjimo perėjo į direktyvinę fazę.

Baigėsi rimtas jausmų, santykių poroje patikrinimo laikas. Tie, kurie sugebėjo išlaikyti šį egzaminą ir išsaugoti tarpusavio ryšį, galės ramiau atsikvėpti ir kartu toliau žygiuoti gyvenimo keliu.

Periodas, kai moterų savijauta buvo bloga, kai nepasitenkinimas savo išvaizda vedė į neviltį ir mus pačias, ir aplinkinius, baigėsi.

Daugiau nebesiskųsime, kad neturime kuo apsirengti ar pasipuošti. Tiesiog imsimės kurti naują savo įvaizdį – atnaujinsime savo kosmetiką, šukuoseną, rūbus, siūsime, gaminsime papuošalus.

Vėl būsime laimingos ir švytinčios. Vyrai tikrai neliks abejingi mūsų grožiui.

Mielos moterys, nepamirškime senos tiesos – pirmiausia pasirūpinkime savimi, pamilkime save, tai ir kiti mus mylės.

Venera Žuvyse dar išbus iki  balandžio 28 d., skatindama tęsti dvasinio tobulėjimo praktikas, įkvėpdama meilei ir kūrybai.

Nuo balandžio 28 d. iki birželio 6 d. Venera keliaus Avino zodiako ženklu. Tokiu metu moterys, matydamos, kad joms nerodomas pakankamas dėmesys, gali pačios imtis iniciatyvos draugystei užmegzti ar pervesti santykius į kitą stadiją.

Direktyvinės Veneros metu pajudės į priekį užstrigę reikalai susieti su finansais, pirkiniais, santykiais, meile.

Tik nepamirštame, kad nuo balandžio 9 d. iki gegužės 3 d. Merkurijus retrogradinis, tad tikriname kelis kartus sutartis, ataskaitas, deklaracijas, įsigyjamo daikto kokybę.