Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

 

Pagaliau po retrogradinio periodo Merkurijus gruodžio 23 d. 3:50 Lietuvos laiku pradės judėti direktyviai Šaulio zodiako ženklu iki 2018 m. sausio 11 d.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Apie gruodžio 28 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo  2018 m. sausio 7 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.