Mėnulio užtemimas. Atskleisk savo talentą

2018 m. sausio 31 d. įvyks pilnas Mėnulio užtemimas Liūto zodiako 11 – ame laipsnyje 15:29 val., Lietuvos laiku GMT+2. Jį galės stebėti Azijoje, Australijoje ir Šiaurės Amerikoje. Deja, Lietuvoje jis bus nematomas.

Mėnulio užtemimas vyks šalia Šiaurinio Mėnulio karminio mazgo – tokia padėtis nuteiks mus drąsiau atskleisti savo talentus, gebėjimus ir džiuginti kitus savo kūryba.

Šis Mėnulio užtemimas palies Liūto – Vandenio ženkų ašį, kuri tradiciškai astrologijoje siejama su saviraiška, naujų idėjų generavimu, draugyste, santykiais su vaikais, pramogomis, kūrybine savirializacija, hobby, azartiniais lošimais, loterijomis.

Puikus laikas paskatinti savo vaikučius piešti, lipdyti, šokti, skaityti eiles, žaisti teatrą, dainuoti, žongliruoti ir t.t. Skatinkime, palaikykime, įkvėpkime, pagirkime, pasidžiaukime jų pirmaisiais bandymais, surenkime jų kūrybos parodas, įkeldami jų darbelių nuotraukas, video į youtube ar facebooką.

Nepamirškime, kad tokiu metu galime tapti labiau emocingi, tad į paviršių gali prasiveržti jausmai, kuriuos stengėmės paslėpti ar užgniaužti.

Viso užtemimo metu, kurio poveikį jausime dar apie dvi savaites, reikėtų stengtis vengti emocinių protrūkių, nesureikšminti išsakytų partnerio žodžių, būti atidiems savo vaikams ir vyrui, nesileisti į konfliktus ar santykių aiškinimasi.

Tokiu laiku reikėtų būti ypatingai jautriems ir atidiems, saugoti tuos kas mums yra brangūs ir mylimi, stengtis ieškoti kompromiso, nusileisti vienas kitam, neaštrinti iškilusių nesutarimų, nekirsti iš peties, o prieš kažką sakant ar darant reikėtų gerai pagalvoti.

Liaudies išmintis sako – „Devynis kartus pamatuok – dešimtą kirpk“.

Stenkimės būti ramūs, objektyvūs ir iš musės nedarykime dramblio ar iš adatos nepriskaldykime vežimo.