Venera Liūte.Tegu karaliauja Meilė!

Ryškios spalvos, šventės, domėjimasis menais, grožiu, draugiškas, šiltas bendravimas – visa tai susiję su Veneros tranzitu Liūte, kur ji „karaliaus“ nuo birželio 14 d. iki liepos 10 d.

Net patiems užkietėjusiems altruistams būtų ne pro šalį atkreipti dėmesį į save, į savo „ego“, patenkinti savo poreikius bei pripažinti, įvertinti savo gebėjimus, pagirti save ir aplinkinius. Žinant šio periodo tendenciją, sugebėkime draugiškai ir atlaidžiai priimti pagyrimus ir iš kitų.

Atsidavę Veneros energijai šiuo periodu, galime iš ties išjausti, išgyventi, patirti „ karališką “ savivertės jausmą, ( maža paslaptis – ši energija labai naudinga stuburui, ištiesinus nugarą jis padeda laikyti aukštai pakėlus galvą), kurį vėliau prisiminus bus galima atkurti ir pasinaudoti, kai iškils tokia būtinybė.

Veneros Liūte metu būdingos ryškios spalvos. Jos neatrodys vulgariai, kaip tik atvirkščiai – sodriai ir jausmingai, romantiškas stilius, didelis dėmesys turėtų būti skirtas šukuosenai ir papuošalams. Dominuoja auksas ir spalvų paletė nuo blyškios geltonos iki ochros ir oranžinės.

Venera Liūte – tai laikas meilei. Jeigu jūsų sąntykiuose ne viskas tvarkoje, tai geriausia būtų pagalvoti apie save, pamilti save – pasirūpinti, palepinti, pagirti save. Šis periodas yra labai palankus būtent tokiam dėmesiui. Veneros spindulius, nukreipdami link savęs, kaip tik padėsime partneriui geriau pamatyti mūsų individualumą ir grožį.

Venera Saulės spinduliuose suteiks mums lengvumo, džiaugsmo, harmonijos, noro stipriai, aistringai mylėti ir būti mylimiems.

Atverkime širdis! Tegu karaliauja MEILĖ!