Venera direktyvinė. Moterys vėl sužydės

Lapkričio 16 d. 12:51 val. Lietuvos laiku Venera iš retrogradinio judėjimo pajudėjo į direktyvinę fazę.

Baigėsi rimtas jausmų, santykių poroje patikrinimo laikas. Tie, kurie sugebėjo išlaikyti šį egzaminą ir išsaugoti tarpusavio ryšį, galės ramiau atsikvėpti ir kartu toliau žygiuoti gyvenimo keliu.

Periodas, kai moterų savijauta buvo bloga, kai nepasitenkinimas savo išvaizda vedė į neviltį ir mus pačias, ir aplinkinius, baigėsi.

Daugiau nebesiskųsime, kad neturime kuo apsirengti ar pasipuošti. Tiesiog imsimės kurti naują savo įvaizdį – atnaujinsime savo kosmetiką, šukuoseną, rūbus, siūsime, gaminsime papuošalus.

Vėl būsime laimingos ir švytinčios. Vyrai tikrai neliks abejingi mūsų grožiui.

Mielos moterys, nepamirškime senos tiesos – pirmiausia pasirūpinkime savimi, pamilkime save, tai ir kiti mus mylės.

Venera iki  gruodžio 2 d. dar keliaus Svarstyklėmis, skatindama mus puoštis, įkvėpdama meilę, taiką ir harmoniją santykiuose su mylimuoju/ja.

Nuo gruodžio 2 d. iki 2019 m. sausio 7 d. Venera keliaus Skorpiono zodiako ženklu. Tokiu metu mūsų širdyse liepsnos aistros, moterys savo seksualumu gundys vyrus. Tokiu laiku svarbu išlaikyti šaltas galvas, kad nepridarytume bėdų nei sau nei kitiems.

Direktyvinės Veneros metu pajudės į priekį užstrigę reikalai susieti su finansais, pirkiniais, santykiais, meile.

Tik nepamirštame, kad nuo lapkričio 17 d. iki gruodžio 6 d. Merkurijus retrogradinis, tad tikriname kelis kartus sutartis, ataskaitas, deklaracijas, įsigyjamo daikto kokybę.