Direktyvinis Merkurijus. Tai kas strigo, pajudės į priekį

Pagaliau kovo 10 d. 05:48 val. Lietuvos laiku Merkurijus pradėjo judėti direktyviai.

Tai  reiškia, kad smegenys pradės geriau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, kai kurie dalykai pradės judėti greičiau, geriau seksis moksle, komunikavime, kelionėse, prekyboje.

Galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Merkurijus iki kovo 16 d. keliaus Vandenio zodiako ženklu, o iki balandžio 11 d. Žuvų zodiako ženklu.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį. Taip ir reikalai po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį, apie kovo 17 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo  kovo 30 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.