Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

Pagaliau po retrogradinio periodo Merkurijus lapkričio 3 d. 19:50 val. Lietuvos laiku pradėjo judėti direktyviai Svarstyklių zodiako ženklu, kuriuo keliaus iki lapkričio 10 d., po to įžengs į Skorpioną, o nuo gruodžio 1 d. keliaus Šaulio zodiako ženklu.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Apie lapkričio 7 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo lapkričio 13 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.