Individuali prognozė

Dažnai tenka ieškoti atsakymų į iškilusias problemas ar abejones. Individuali metinė astrologinė prognozė padės mums pasirinkti svarbiausius veiksmų orientyrus, nusistatyti prioritetus, suvokti pokyčių priežastis ir charakterį, sužinoti harmoningus ir probleminius laikotarpius, sužinosite, kas bus aktualiausia artimiausiu laiku.

Prognozės dėka sužinosite:

1.Kokios gyvenimo sritys taps jums ypač aktualios artimiausiu laiku.
2.Kokiose sferose galima sėkmė, augimas, galimybių plėtra, naujų perspektyvų atsiradimas.
3.Kur Jūs galite parodyti savo autoritetą ir pasiekti ypatingų rezultatų
4.Veiklos sferos, kurioms reikalingas padidintas dėmesys ir ypatingos pastangos.
5.Kokių siurprizų ir netikėtumų galima sulaukti artimiausiu laiku.
6.Sritys, kuriose slypi problemos ir nėra aiškumo.
7.Kur patys esate linkę apsigauti ir su kuo gali būti susietas nusivylimas.
8.Kokios sritys reikalauja pokyčių ir ko reikia atsisakyti, kad nebūtų stabdomas naujumo vystymasis.

Paslaugų užsakymas

Prognozė sudaroma atsižvelgiant į Jupiterio, Saturno, Urano, Neptūno, Plutono tranzitus per gimimo horoskopo astrologinius būstus. Planetų judėjimas analizuojamas sąrišyje su asmeniniu gimimo horoskopu, todėl įvykiai, kuriuos jos formuoja, yra būdingi tik kiekvienam asmeniškai.

Prognozė vienerių metų laikotarpiui nuo sudarymo momento.

Pirmas blokas SĖKMĖ – Jupiterio įtaka vienerių metų laikotarpiui

Tai vienas iš labiausiai teigiamų akcentų, kuris padės nusistatyti savo stipriąsias puses ir aktualias temas, kurios metams įžiebs“ žalią šviesą “. Jupiteris pritraukia laimingą šansą, nuo kurio galima atsispirti ir veikti, pripildo tam tikrą gyvenimo aspektą įpatinga sėkme, siunčia rėmėjus.

Jupiterio tranzitas suteikia optimizmo, leidžia matyti ryškias perspektyvas, pajusti pasitikėjimo savo sugebėjimais, labai išplečia įtakos sferas, suteikia tam tikros charizmos ir sugebėjimo įkvėpti savo idėjomis, kuo ir pritraukia paramą, prisidedančią prie sėkmingo reikalų judėjimo toje gyvenimo srityje, su kurią šiuo metu Jupiteris susijęs.

Antrasis blokas SUNKUMAI – Saturno įtaka

Saturnas parodys, kur jūsų pagrindinis darbas, ties kuo reikės sukoncentruoti visas jėgas ir kur reikės daugiausiai kantrybės ir išminties. Tai sritis, kuri pareikalaus jūsų pačių didžiausių jėgų ir kur galite pasiekti pačių svarbiausių tikslų.

Tranzitinis Saturnas yra susijęs su stabdymu, kliūtimis ir apribojimais. Jis lėtina procesų tėkmę, reikalauja pamatuotų apgalvotų žingsnių, ir todėl reikalauja kantrybės, drausmės ir padidėjusios koncentracijos. Be šių savybių Saturno įtakojamojoje srityje nė vienas reikalas nepajudės iš mirties taško ir nesulauksime tikėtinos sėkmės.

Trečias blokas SIURPRIZAI IR REFORMOS – Urano tranzitas

Urano įtakoje įvyksta patys svarbiausi, neplanuoti ir nelaukti pokyčiai, pasikeitimai. Uranas parodys, kurioje gyvenimo sferoje galite atversti baltą lapą, rizikuoti, atsiskleisti orginaliai, netradiciškai, išsiveržiant už stereotipų ribų. Uranas neduoda laiko pasiruošimui, jo įsijungimas visada siurprizas, reikalaujantis geros rekcijos.

Tranzitinis Uranas atneša daug nerimo, kuria situacijas, kurios keičiasi dažnai ir netikėtai, panašiai kaip kaleidoskope, gimdo norą keisti esamą nusistovėjusią tvarką, išsiveržti iš priimtų taisyklių ir gyvenimo aplinkybių. Gyvenimo sritis, kurią Uranas įtakoja, reikalauja reformų, nestandartinių sprendimų, naujoviškų metodų ir kūrybingumo

Ketvirtasis blokas VILTYS IR NUSIVILIMAI – Neptūno tranzitas

Jis sukuria miražą, atneša chaosą į tas gyvenimo sritis, kurios yra jo įtakoje. Būkite dėmesingi, kad klaidingos viltys nestumtelėtų jus į permainas, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Neptūno įtaka gali būti ir naudinga. Su juo siejami kūrybinių, seksualinių ekstazių momentai, neįprastos subtilios emocinės būsenos.

Tranzitinis Neptūnas atneša daug neaiškumų. Taip sakant, užtraukia rūku, už kurio ne taip lengva įžiūrėti realybę. Įtakojant jo raminančiam poveikiui galima lengvai pasiduoti iliuzijoms, pakliūti į aplinkybių pinkles, išprovokuoti chaosą ir galiausiai nusivilti. Bet jis labai geras ieškant idealo, ten kur reikia vaizduotės, įkvėpimo ir kūrybinės išraiškos.

Penktas blokas TRANSFORMACIJA – Plutono tranzitas

Plutonas siejamas su situacijomis, kurios radikaliai keičia gyvenimą. Asmeninė valia gali atsiskleisti didžiuliuose siekiuose. Plutonas atneša griūtis, reikalingas transformacijai. Kad įsijungtų regeneracijos ir atsinaujinimo procesai, Plutonas reikalauja iš mūsų nuolankumo ir kantrybės. Plutonas siejamas su paukščiumi Feniksu – amžino atsinaujinimo simboliu.

Tranzitinis Plutonas radikaliai keičia tą sritį, kurioje šiuo metu yra. Jis įtakoja įvykius labai intensyviai net iki ekstremalumo, verčia negailestingai sunaikinti seną, bet tuo pačiu metu skatina kurti naujas veikiančias struktūras. Pradžioje pasireiškiantis kaip krizė, Plutonas reikalauja giliai ir iš esmės restruktūrizuotis, ne tik sukuria precedentą, bet jis taip pat suteikia nepaprastą jėgą.

Rita 2014 m.Prognozė metams apie meilę, partnerystę  –  harmoningi ir probleminiai laikotarpiai.

Galima rinktis ir kitą temą, pvz: darbas, karjera, kelionė, mokslai ir kt.

Prognozė sudaroma atsižvelgiant į planetų  – valdovų, atsakingų už konkrečią sferą – temą, tranzitinius aspektus su radix’o planetomis ir astrologiniais būstais .

Planetų judėjimas analizuojamas sąryšyje su asmeniniu gimimo horoskopu, todėl įvykiai, kuriuos jos formuoja, yra būdingi tik kiekvienam asmeniškai. Prognozė vienerių metų laikotarpiui nuo sudarymo momento.

Rita 2014 m.

Tema: romantiška meilė, partnerystė

Grafike:

  • raudona linija – įtampa, energija, konfliktai, pergyvenimai, kliūtys
  • žalia linija – harmonija santykiuose, ramybė, sėkmė, romantika, entuziazmas