Straipsniai

Merkurijus Skorpione. Susidomėsime būties paslaptimis

Posted by on Spa 16, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

 

Merkurijus Skorpiono zodiako ženklu keliaus nuo spalio 17 d. iki lapkričio 5 d.

Šiomis dienomis dažniau aplanko niūrios mintys apie gyvenimo laikinumą ir žmogaus gyvenimo trapumą.

Prisidėti prie to gali nelinksmos naujienos, vienu ar kitu būdu susietos su mirtimi. Tai gali būti pranešimai apie katastrofas ar nelaimingus atsitikimus, stichines nelaimes.

Nors šie įvykiai vyksta ne vien Merkurijaus tranzito per Skorpioną metu, tačiau tokiu laiku į šias naujienas reaguojame aštriau.

Merkurijus  Skorpione skatina susidomėti būties paslaptimis.

Vienaip ar kitaip, daugelis tokiu metu susiduria su neįprastais reiškiniais, žmonėmis, turinčiais šioje srityje žinių.

Daugelis tokiu metu nusprendžia užsirašyti į kursus, kuriuose  nagrinėjamos gyvenimo paslaptys – ezoterika, okultizmas, mistika, gyvenimas po mirties, astrologija, psichologija ir t.t

Merkurijaus tranzito metu per Skorpioną suaktyvėja vertybinių popierių apyvarta, brokerių biržos, bankai užsiima reklaminėmis akcijomis, siūlydamos paskolas ir kreditus.

Merkurijui keliaujant per  Skorpiono ženklą, suaktyvėja smalsumas, noras bet kokia kaina rasti tiesą. Tačiau tuo pat metu tampame  įtaresniais, ieškome antros ir net dar trečios viso ko prasmės.

Nepasitikime niekuo – nei gaunama informacija, pažadais, nei pripažintais autoritetais. Pradedame suprasti, kad po išoriniais, matomais dalykais, tūno vidinė, giluminė prasmė  ir norime prisikapstyti iki jos.

Asmeniniuose santykiuose galime susidurti su išbandymais, nes Merkurijaus Skorpione metu tampame pernelyg kritiški, tiesmukiški, galime pasakyti „tiesą“ , nuo kurios neretai sustingsta kraujas venose.

Šiuo metu sprendimuose ir veiksmuose vyrauja kraštutinumai. Padaromos toli siekiančios išvados, negirdimi jokie prieštaravimai, išaiškinti tikros padėties dažnai neįmanoma. Nesąmoningai pradedama ieškoti faktų, kurie įaudrintų mūsų vaizduotę, kad turėtume apie ką galvoti ir dėl ko kentėti.

Stenkimės būti ramūs, objektyvūs ir  “ iš musės nedaryti dramblio“ ar “ iš adatos nepriskaldyti vežimo“.

Venera Svarstyklėse. Kai dvi mylinčios širdys plaka vienu ritmu

Posted by on Spa 12, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

pablo-heimplatz-382459 s

 

Venera nuo spalio 14 d. iki lapkričio 7 d. keliaus Svarstyklių zodiako ženklu.

Tokio tranzito metu nutyla karo triūbos, žmonės ieško taikos ir harmonijos santykiuose, sėdasi už derybų stalo ir stengiasi konfliktus spręsti taikiai.

Tampame labiau kantresni kitų jausmams ir poreikiams, geriau suprantame poelgių motyvus, todėl tokiu metu demonstruojame taikingumą, lengviau surandame kompromisą, esant nesutarimams ieškome bendrų sąlyčio taškų, siekiame išsaugoti gerus santykius.

Kyla noras bendrauti pirmiausia dvasiškai, stengiamasi suprasti pašnekovą. Tokiu metu labiausia vertinamas jautrumas, subtilumas, taktiškumas, diplomatiškumas.

Tokiu laiku galime sulaukti pasiūlymų bendradarbiavimui, sudaromos sąjungos, pasirašomos sutartys. Žmonės jaučia poreikį būti kartu su savo bendraminčiais, tad koncertų ir teatrų salėse žiūrovų trūkumo nebus.

Labai geras laikas prezentacijoms, visuomeniniams renginiams, susietiems su aukštąja mada, menais, modelių bizniu. Žmonės tokiu metu labiau nei bet kada yra linkę leisti pinigus gražiems daiktams ir malonumams. Dėka sutuoktinio ar darbo partnerių galima sulaukti ir nemažų piniginių įplaukų.

Moterims tokiu metu norėsis jaustis gražiomis, patraukliomis, atsiras noras puoštis, flirtuoti. Vyrai neliks abejingi moterų kerams ir stengsis užkariauti jų dėmesį demonstruodami savo paslaugumą ir gražias manieras.

Nauja pažintis tokiu laiku gali atverti galimybę  puikiam dalykiniam bendradarbiavimui arba gali būti gera pradžia santykiams, kurie gali baigtis vedybomis arba šie žmonės ateityje gali tapti gerais draugais.

Meilės santykiuose galima laukti gerų poslinkių, pvz.: pora gali nuspręsti sujungti savo likimus, tuoktis. Tai labai geras laikas sužadėtuvėms, vedyboms ar kitoms iškilmėms.

Santuoką, įteisintą šiuo metu, lydės harmonija ir taika.

Tad linkiu pasinaudoti šiuo puikiu laiku ir sujungti dvi mylinčias širdis vienam harmoningam plakimui!

Foto Pablo Heimplatz

Jeff Foster. Tavo laimė – bekraštė…

Posted by on Spa 5, 2017 in Straipsniai | 0 comments

Tu gali būti šalia jų, gali pasiūlyti jiems savo žemiškumą, savo šaltą protą ir atsargumą, savo ramybę. Tu netgi gali pasidalinti su jais savo keliu, pasiūlyti savo matymą. Bet tu negali panaikinti jų skausmo. Tu negali vietoje jų praeiti jų kelio. Tu negali jiems duoti teisingų atsakymų ar atsakymų, kuriuos jie gali suvokti dabar. Jiems teks surasti savo atsakymus, užduoti savo klausimus, susidraugauti su savo nepasitikėjimu. Jiems teks padaryti savo klaidas, pajausti savo skausmą, išmokti savo pamokas. Jeigu jie iš tikrųjų nori atrasti ramybę, jiems teks pasitikėti savo keliu, atsiskleidžiančiu žingsnis po žingsnio. Tu negali jų išgydyti. Tu negali išsklaidyti jų baimės, pykčio, bejėgiškumo. Tu negali jų išgelbėti…ir tu negali nieko ištaisyti. Jeigu tu per daug iš jų reikalausi, jie gali pamesti savo unikalų kelią. O gali būti, kad tavo kelias – tai ne jų kelias.

Tu nesukūrei jų skausmo. Gali būti, kad tu kažką padarei ar kažko nepadarei, pasakei ar nepasakei, ir taip pajudinai skausmą, kuris jau buvo jų viduje. Bet tu nekūrei jo ir tu dėl to nekaltas, net ir tada, kai jie sako priešingai. Taip, tu gali prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir poelgius. Tu gali apgailestauti dėl praeities, bet tu negali ištrinti arba pakeisti to, kas nutiko. Tu negali kontroliuoti ateities. Viskas, ką tu gali – būti su jais čia ir dabar, vienintelėje tavo jėgos vietoje. Tu nesi atsakingas už jų laimę, o jie neatsako už tavo.

Tavo laimė negali ateiti iš išorės. O jeigu taip, tuomet tai – priklausoma, trapi laimė, greitu metu pavirsianti kančia. Tada tu įkliūsi į kaltinimų ir kaltės, apgailestavimų ir priekaištų tinklus. Tavo laimė susijusi su tavo buvimu, su kvėpavimu, kūnu, su žeme. Tavo laimė nėra maža ir jos negali sunaikinti baimė, pyktis ar pati stipriausia gėda. Tavo laimė – ne būsena, ne ateinanti patirtis ir ne jausmas, kurį tau gali duoti kiti. Tavo laimė – bekraštė, viską apimanti, niekuo neapribota tavo Širdies erdvė, kurioje gyvena ir džiaugsmas ir liūdesys, palaima ir ilgesys, pasitikėjimas ir abejonės, vienatvė ir ryšys. Net baimė ir stiprus noras keičia vienas kitą, kaip lietingas ir saulėtas oras, egsistuojantis dangaus skliauto begalybėje.

Tu nieko negali išgelbėti. Ir pats tu negali būti išgelbėtas, jeigu ieškai išsigelbėjimo. Nėra to, kurį reikia gelbėti, pamesti, apginti, to, kurį reikėtų paversti tobulu ar tobulai laimingu. Paleisk visus neįmanomus idealus. Tu esi nuostabus savo netobulumu, savo abejonėmis, net savo nesugebėjimu mylėti. Visos šios tavo dalys – duotybė, visos jos – visumos dalys, ir tu niekada nebuvai mažesnis nei visuma.

Tu kvėpuoji ir žinai, kad esi gyvas. Tu turi teisę būti, jausti tai, ką jauti, galvoti tai, ką galvoji. Tu turi teisę į savo džiaugsmą ir į savo liūdesį. Ir tu turi teisę abejoti. Ir eiti savo keliu. Teisę būti teisiu ir klysti, teisę į šią milžinišką laimę, kurią tu pažinojai, kai buvai mažas. Tu kvėpuoji, tu neatskiriamas nuo gyvybinės jėgos, kuri atgaivina viską, kuri pažįsta save ir aptinka save kievienoje šios nuostabios būties akimirkoje.

Tavasis “AŠ” nepriklauso nuo to, ką kiti galvoja apie tave. Jis susijęs su mėnuliu, su bekrašte kosmoso erdve, su kometomis, krintančiomis į nežinią, su prarastu laiko pojūčiu ir vienatvės meile…ir su neišreiškiamu žodžiais dėkingumu prieš kievieną naują aušrą…

 

Jupiteris Skorpione. Atsiveria didelių galimybių laikas

Posted by on Spa 3, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

 

2017 m. spalio 10 d. Jupiteris, sėkmės ir didžiosios laimės planeta, po 12 metų vėl sugrįžta į Skorpiono zodiako ženklą ir juo keliaus iki 2018 m. lapkričio 8 d.

Jupiteris ekspansyvi, dosni ir optimistiška planeta, atnešanti sėkmę ir laimę. Jupiteris astrologijoje siejamas su religija, aukštuoju mokslu, kelionėmis, svajonėmis apie ateitį, naujomis perspektyvomis. Keliaudamas Skorpionu jis savo savybes ir galimybes perkels į šį ženklą. Sėkmė, optimizmas, laimė, plėtra, ideologija, išsilavinimas, pasaulio supratimas – visa tai matysime per Skorpiono prizmę.

Skorpionas siejamas su bendrais finansais, bankais, paskolomis, paveldėjimu, savininkiškumo jausmu, pavydu. Jupiterio tranzitas per Skorpioną sustiprins interesą šioms temoms.

Jupiteriui keliaujant Skorpionu nusimato nepaprastas ir prieštaringas dvylikos mėnesių laikotarpis, patikrinantis Svarstyklių laikotarpiu užmegztų ryšių tvirtumą, įkvėpiantis mus visu pajėgumu atskleisti savo asmenybės potencialą, atverti vidinius, giliai slypinčius rezervus. Tai žmonių, neužsiimančių menkniekiais, o siekiančių tik aukštų asmeninių tikslų ir rezultatų laikas.

Skorpionas skverbiasi gilyn, Jupiteris stengiasi užgriebti kuo plačiau, todėl ir laimikis gali pasitaikyti stambus. Tačiau rizikos tikimybė labai didelė, jeigu pasisekė – laimėjai, jai ne – pralošei. Kažkas gali pasiekti Olimpo viršūnę, o kažkam – bankrotas. Kažkam gali pavykti sudaryti daugiamilijoninį sandorį ar apjungti kelių įmonių kapitalą, o kažkas gali sustabdyti savo veiklą neatlaikęs konkurencijos.

Ne visada išlošia tie, kurie turi daug pinigų, kartais laimėtoju gali tapti tas, kuris pasižymi vidine jėga, stipria valia, ryžtu, ar tas, kuriam nusišyso Fortūna. Žmonėms, kurie yra pasiryžę bet kokia kaina laimėti, kurie nebijo rizikuoti, kurie ant kortos gali pastatyti viską ką turi, šis Jupiterio tranzitas per Skorpiono zodiako ženklą gali tapti triumfo metais.

Jupiteris, panašiai kaip ir Marsas, veikia drąsiai ir atvirai, todėl gali būti atskleistos viešumon ilgai slėptos paslaptys. Tokiu metu gali kilti daug skandalų, susietų su šešėliniu bizniu, kažkieno dvigubu gyvenimu, vykti garsūs teisiniai procesai, atskleisti viešumon skandalingi faktai.

Tai pokyčių, rekonstrukcijos, tvarkos įvedimo visuose valdžios ir gyvenimo sferose laikas. Tokiu metu stiprės jėgos struktūrų, slaptųjų tarnybų autoritetas, taps žinomos tokių institucijų sėkmingai įvykdytų operacijų detalės. Neliks nepastebėti gaisrininkai ir gelbėtojai. Apie jų sėkmingai atliktus gelbėjimo darbus, gaisro, katastrofų likvidavimus, išgelbėtas žmonių gyvybes bus daug kalbama ir rašoma.

Tokiu metu visuomenei medicina gali pateikti revoliucinius mokslinius atradimus, kurie gali būti panaudoti kovai su labai retomis ir sunkiomis ligomis.

Jupiteriui keliaujant per Skorpioną gali išgarsėti okultistai, ekstrasensai, psichologai, astrologai, bioenergetikai.

Asmeniniame lygmenyje Jupiterio tranzitas Skorpione skatina tobulinti meistriškumą savo versle,  gilinti žinias kaip elgtis su pinigais.

Tokiu metu kyla susidomėjimas kitomis kultūromis, filosofija ir religijomis, puikiai klostosi ryšiai ir bendravimas su užsieniečiais, atsiranda galimybė išvykti į senai planuotas tolimas keliones.

Jupiteriui keliaujant Skorpionu stiprėja susidomėjimas okultiniais ir mistiniais dalykais. Šios žinios gali praturtinti mūsų individualybę ir gyvenimo patirtį.

Didėja noras išsiaiškinti tiesą, gilumines pasekmių priežąstis, galiausiai tokia tendencija lems vertybių ir gyvenimo prasmės perkainojimą.

Kam šis laikotarpis aktualus?

Jupiterio padėtis Skorpione palanki :

Vandens ženklų atstovams – Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims,  Žemės ženklams – Mergelei ir Ožiaragiui, tiems, kurie šiuose zodiako ženkluose turi asmenines planetas – Mėnulį, Merkurijų, Venerą, Marsą arba Ascedentą ir Mc;

Tiems, kurių gimimo horoskope Jupiteris Skorpione, jiems 2017 m. spalio 10 d. užsibaigia vienas ir prasideda kitas NAUJAS Jupiterio, didžiosios laimės ir sėkmės, planetos ciklas, kuris tęsis 12 metų iki 2029 m. rugsėjo 24 d. Jums, kurie esate gimę šiais čia nurodytais laikotarpiais, atsiveria galimybė pradėti daugelį dalykų nuo pradžios – keisti darbą, gyvenamą vietą, imtis visiškai naujos veiklos, kurti šeimą, ištekėti arba vesti, susilaukti vaikučių.

nuo 1934.10.11 iki 1935.11.09
nuo 1946.09.25 iki 1947.10.24
nuo 1958.01.13 iki 1958.03.20
nuo 1958.09.07 iki 1959.02.10
nuo 1959.04.24 iki 1959.10.05
nuo 1969.12.16 iki 1970.04.30
nuo 1971.06.05 iki 1971.09.11
nuo 1981.11.27 iki 1982.12.26
nuo 1993.11.10 iki 1994.12.09
nuo 2005.10.26 iki 2006.11.24

Jupiterio tranzito per Skorpioną metu palanku sutvarkyti, išspręsti nekilnojamo turto, socialinius, teisinius klausimus, užsiimti knygų leidyba, straipsnių publikavimu, paskaitų skaitymu.

Projektai, planai, pradėti įgyvendinti per šį tranzitą, gyvuos nemažiau kaip 12 metų, todėl tam reikia labai kruopščiai pasiruošti, numatyti atsarginius variantus. Jupiteris – didis entuziastas, nesismulkinantis, nekreipiantis dėmesio į detales, jam svarbiausia kuo plačiau užsimoti ir su dideliu pasitikėjimu žengti link trokštamo tikslo, jo vidinis nusiteikimas – „Viskas bus gerai! Viską pasieksime! Tik pirmyn!“, – gali pakišti koją, ir dėl to galima patirti visišką fiasko ir nusivylimą.

Tokiu metu noras realizuoti didelį projektą gali susukti galvą, užvaldyti mūsų mintis, todėl svarbu neprarasti blaivaus proto, reikėtų gerai viską apsvarstyti, pasiskaičiuoti savo finansines galimybes, užsitikrinti nesėkmės atveju saugų užnugarį.

Linkiu drąsiai ir su pasitikėjimu žengti į atsiveriančių naujų galimybių pasaulį!

 

Mėnulis be kurso spalio mėnesį

Posted by on Rgs 30, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Mėnulis be kurso – tai labai svarbus veiksnys, kuris labai stipriai įtakoja visas kasdienio gyvenimo situacijas. Tai tokie laiko periodai, kai aplink gyvenimas tarsi sustoja, gamta apsnūsta, ruošdamasi naujam šuoliui. Tokiu metu visos pastangos ir veiksmai, nesvarbu, kaip gerai jie buvo suplanuoti – neatneša jokio rezultato.

Nėra aspekto – nėra įvykio

Sena astrologinė taisyklė tokia: „yra aspektas – yra įvykis, nėra aspekto – nėra įvykio“. Klasikinė astrologija teigia, kad Mėnulis vaidina svarbų vaidmenį tik tada, kai jis turi aspektų su kitomis planetomis.

Psichologinis poveikis

Mėnulio laikotarpiai be kurso pasižymi įvykių nenuoseklumu, pojūčiu tarsi būtum atitrūkęs nuo realybės. Žmonės šiuo metu būna išsiblaškę, nepasitikintys savimi, pernelyg patiklūs, linkę svajoti ir nepastabūs tam, kas vyksta aplinkui. Žmogus tarsi atsiduria kosmose ir skraido tarplanetinėje erdvėje…

Be abejonės, tai  palankiausias laikas dvasinėms praktikoms ar jų pradžiai. Vertėtų nukreipti dėmesį į tas gyvenimo sferas, kuriose bandome ištrūkti iš materijos jungo, tampame laisvi, galime pajausti minties ir dvasinį polėkį, nes kitu metu pasamonė būna užblokuota įpročiais ir instinktais.

Šio laikotarpio privalumai 

Galime ir naudingai praleisti  Mėnulio be kurso laikotarpį.

Palanku:

*pailsėti,

*pabūti namuose,

*paskaityti knygą,

*klausytis muzikos,

*medituoti,

*užsiimti dvasinio tobulėjimo praktikomis.

Jei skirti laiko poilsiui nepavyktų, tai geriausia būtų užsiimti kasdieninę veiklą, kuri nereikalauja ypatingo dėmesio.

Jei jūs specialiai norite, kad kažkas neįvyktų – pasinaudokite šiuo laikotarpiu. Tarkime, jūs norite išvengti konflikto su vyru – aplankykite jį šiuo laikotarpiu, ir būkite tikra – kivirčo nebus. Galite pakviesti į svečius jums nemielą giminaitę, kuri seniai ruošiasi jus aplankyti – greičiausiai, ji taip ir neatvyks. Galite išsakyti savo mylimajam viską, kas buvo susikaupę iki šios dienos ir “skirtis visiems laikams”– rizikuokite, nes vis vien jūs susitaikysite.

Ko nevertėtų daryti tokiu laikotarpiu

Nepalanku  :

*siųsti elektroniniu paštu svarbius pranešimus,

*paduoti prašymą dalyvavimui konkurse,

*atlikti chirurginę operaciją,

*įsidarbinti,

*registruoti verslą ir atidaryti įmonę,

*pirkti automobilį ar kitą turtą,

*taip  pat prisipažinti meilėje ir registruoti santuoką.

Paprastai, viskas, kas vyksta  Mėnulio be kurso laikotarpiu – nerealizuojasi arba nevyksta taip, kaip buvo tikimasi. Pažadai nevykdomi, išsakyti jausmai nesulaukia atsako, laiškai nepasiekia adresato, sutartys nutraukiamos, paraiškos nebus priimtos, pirkiniai pasirodo esantys nenaudingi ar su defektais.

Prisiminkite taisyklę: jei norite, kad kas nors  įvyktų ir  įvyktų sėkmingai, nepradėkite svarbių reikalų, darbų per Mėnulio be kurso laikotarpį .

Mėnulis be kurso 2017 m. spalio mėn.

2.10.2017 14:13 – 2.10.2017 17:26

 

4.10.2017 10:19 – 4.10.2017 23:40

 

7.10.2017 1:38 – 7.10.2017 2:56

 

8.10.2017 16:45 – 9.10.2017 4:44

 

11.10.2017 1:25 – 11.10.2017 6:38

 

13.10.2017 7:00 – 13.10.2017 9:41

 

15.10.2017 8:28 – 15.10.2017 14:19

 

17.10.2017 14:27 – 17.10.2017 20:35

 

19.10.2017 22:12 – 20.10.2017 4:41

 

22.10.2017 14:35 – 22.10.2017 14:57

 

24.10.2017 19:44 – 25.10.2017 3:12

 

27.10.2017 8:22 – 27.10.2017 15:59

 

29.10.2017 19:22 – 30.10.2017 2:46

 

Lietuvos laiku GMT+3

 

Merkurijus Svarstyklėse. Kompromisas – gerų santykių garantas

Posted by on Rgs 29, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Merkurijus Svarstyklėmis keliaus nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 17 d.

Pavargę nuo oficialumo  ir formalizmo pradėsime ieškoti dvasinės bendrystės. Ieškosime tų, su kuriais galėtume maloniai praleisti laiką arba tų, kurie gali būti mums naudingi.

Tokiu metu vietoj kategoriškumo ir priekabumo pradeda dominuoti draugiškumas, taktiškumas, mandagumas. Tampa labai svarbūs santykiai tarp žmonių.

Siekiame, kad patys būtume teisingai suprasti ir tuo pačiu stengiamės suprasti, išgirsti ir kitus žmones. Tampame labiau lankstesni, nuolaidūs ir kantresni.

Merkurijaus tranzitas diktuoja savo taisykles ir paprastai nesąmoningai tam paklūstame. Dėl to galime į situaciją pažvelgti iš skirtingų pozicijų, stengiantis patenkinti visas suinteresuotųjų puses. Tampame mažiau tiesmukiški, stengiamės būti diplomatiški ir neužgauti kitų jausmų ar garbės.

Merkurijaus tranzito metu per Svarstykles labai svarbiu tampa menas valdyti žodį. Dėka gražių žodžių, poelgių, manierų galime greičiau pasiekti tai, ko siekiame. Tokiu metu nesame linkę į konfrontaciją, kritinėse situacijose ieškome kompromiso.

Šiomis dienomis daugiau posėdžiaujama, organizuojama daugiau asmeninių ar verslo susitikimų, lankomi įvairūs visuomenės ir kultūros renginiai, kur galima susitikti su draugais, dalintis su jais naujienomis, užmegzti naujus ryšius. Tie, kurie dar nesurado savo antros pusės, gali tikėtis ją čia sutikti.

Kelionės tokiu laiku dažniausiai dalykinės, su kolektyvų ar susietos su visuomenei svarbiais klausimais.

Negatyvūs aspektai siejami su neryžtingumu, noru išvengti atsakomybės, polinkiu intrigoms. Galima arogancija, panieka kitų pasisakymams, priešprieša, priimtinų taisyklių nesilaikymas, veidmainystė, apkalbos.

 

 

Venera Mergelėje. Kai siekiama tobulumo

Posted by on Rgs 19, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera Mergelės zodiako ženklu keliaus nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 14 d.

Venerai Mergelėje nėra lengva – ji siekia pati atrodyti bei atlikti pareigas idealiai ir trokšta turėti šalia tokį pat partnerį ar bent esamą stengiasi keisti, tobulinti, padaryti iš jo „žmogų“.

Šiuo periodu sustiprėja dėmesys detalėms, tampame smulkmeniški, perdėtai kritiški, atsiranda nepasitenkinimas savimi arba esama aplinka. Tokiu metu labai svarbu nepersistengti siekiant tobulumo ir nenukrypti į kraštutinumus.

Reikėtų prisiminti, kad nėra nei vieno žmogaus, galinčio atitikti įsivaizduojamą idealų partnerį ar romane aprašytą personažą. Visi mes esame tik žmonės, turintys vienokius ar kitokius pliusus ir minusus, dėl kurių ir esame individualybės. Stenkimės priimti vieni kitus tokiais, kokie esame ir palikime teisę sau ir kitiems tobulėti bei keistis, kai patiems to reikės.

Šį laikotarpį būtų geriausia išnaudoti pozityviems pokyčiams – šukuosenos, stiliaus, garderobo atnaujinimui. Pats tinkamiausias laikas užsiimti rankdarbiais, persiūti senus, nebemadingus drabužius, sutvarkyti, pagražinti savo namų ir darbo aplinką.

Puikus laikas pradėti mokytis kaip naudotis dekoratyvine kosmetika, puoselėti savo veido ir kūno odą, pasirūpinti kūno lankstumu, pradėti lankyti baleto ar kalanetikos treniruotes.

Marsas Mergelėje. Judėkime į sveikatą

Posted by on Rgs 4, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Marsas keliaus Mergelės zodiako ženklu nuo rugsėjo 5 d. iki spalio 22 d.

Marsui keliaujant per Mergelę suaktyvėja sveiko gyvenimo būdo propagavimas. Atsiranda naujos dietos ir naujos lieknėjimo sistemos. Į visą tai žmonės aktyviai įsijungia.Gydytojai, dietologai, žolininkai, sveiko gyvenimo būdo specialistai – visi jie turi labai daug darbo, klientų ir lankytojų tokiu metu padaugėja labiau nei paprastai.

Palankus metas pradėti veiklą susietą su sveikatos profilaktika, mankštomis.

Tokiu metu tampame labiau darbštesni, atidesni detalėms, pareigingesni. Visa mūsų energija nukreipiama į darbą. Tie, kas neturi darbo, pradeda intensyviai jo ieškoti, kurie turi – pasineria į jį visa galva.

Marsas Mergelėje skatina mus visur įvesti tvarką, sustatyti viską į vietas, suskaičiuoti, pravesti patikrinimą ir viską užprotokoluoti.

Reikalai pradėti Marso Mergelėje metu paprastai vystosi lėtai, neskubant. Dažnai pradėto darbo eigą tenka tobulinti netgi keisti, kad viskas vyktų be klaidų ir sklandžiai, tačiau, ieškodami, kaip padaryti geriau, galime paskęsti smulkmenose.

Tokiu laiku žmonės primena skruzdėlyną, kuriame visi kažkur bėga. Iš šono šis judėjimas atrodo chaotiškas, tačiau tik taip atrodo, iš tikrųjų viskas yra tvarkinga, nes kiekvienas žino, kur jis eina ir kodėl, kiekvienas turi užduotį, savo pareigas ir savo įsipareigojimus.

Įtikinti žmones užsiimti kuo nors kitu tokiomis dienomis labai sunku. Jie nebus linkę kovoti ar lipti į barikadas, bet mieliau, pasiėmę maišelį su produktais ir vaistais, eis lankyti sergančią tetulę arba senutei kaimynei padės valyti langus ar dar ką nors kitą.

Tokiu laiku paprastai žmonės būna užsiėmę kasdieniniais rūpesčiais,  kasdieniniais darbais, kurie jiems neatneša nei šlovės, nei pinigų, tačiau suteikia švarią sąžinę ir atliktos pareigos jausmą.

Tokiu periodu iškyla profesinių sąjungų vaidmuo, labiau aktualūs ir aštrūs tampa klausimai susieti su įsidarbinimu, kvalifikacijos kėlimu, persikvalifikavimu, darbo našumo padidinimu, išleidžiamos produkcijos kokybe, darbo sąlygų pagerinimu ir sveikatos profilaktika.

Negatyvūs Marso aspektai su kitomis planetomis, keliaujant jam per Mergelės zodiako ženklą, gali pasireikšti nemalonumais darbe, darbo kolektyvuose. Gali iškilti būtinybė dirbti po darbo, viršvalandžius, dėl to darbdaviai gali sulaukti nepasitenkinimo iš savo pavaldinių.

Tokiu metu per didelis fizinis ar protinis krūvis gali būti mums kenksmingas. Tad tausokime savo sveikatą, darbo pertraukėlių metu pasimankštinkime ir nepamirškime sveikai maitintis.

Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

Posted by on Rgs 3, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Pagaliau po retrogradinio periodo rugsėjo 5 d. Merkurijus pradės judėti direktyviai Liūto zodiako ženklu iki rugsėjo 10 d. ir vėl įžengs į Mergelę iki rugsėjo 30 d.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Apie rugsėjo 9 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo  rugsėjo 14 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.

Venera Liūte. Kai patirsime karališką savivertės jausmą

Posted by on Rgp 24, 2017 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera Liūto zodiako ženkle „karaliaus“ nuo rugpjūčio 26 d. iki rugsėjo 20 d., atnešdama mums ryškias spalvas, šventes, šiltą, draugišką bendravimą ir Meilę.

Veneros spindulius nukreipdami link savęs kaip tik padėsime savo partneriui geriau pamatyti mūsų individualumą ir grožį. Mylėk save, tai ir kitas mylės!

Net patiems užkietėjusiems altruistams būtų ne pro šalį atkreipti dėmesį į save, į savo „ego“, patenkinti savo poreikius bei pripažinti, įvertinti savo gebėjimus, pagirti save ir aplinkinius. Žinant šio periodo tendenciją, sugebėkime draugiškai ir atlaidžiai priimti pagyrimus ir iš kitų.

Atsidavę Veneros energijai šiuo periodu, galime iš ties išjausti, išgyventi, patirti „ karališką “ savivertės jausmą, kurį, vėliau prisiminus, bus galima atkurti ir pasinaudoti, kai iškils tokia būtinybė.  Maža paslaptis – ši energija labai naudinga stuburui, ištiesinus nugarą jis padeda laikyti aukštai pakėlus galvą.

Venera Saulės spinduliuose suteiks mums lengvumo, džiaugsmo, harmonijos, noro stipriai, aistringai mylėti ir būti mylimiems.

Atverkime širdis! Tegu karaliauja MEILĖ!