Straipsniai

Retrogradinis Saturnas. Vertybių ir tikslų korekcijos laikas

Posted by on Bal 19, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Nuo 2018 m. balandžio 18 d. iki rugsėjo 6 d. Saturnas judės retrogradiškai Ožiaragio zodiako ženkle.

Saturnas astrologijoje siejamas su apribojimais, kantrybe, senatve, depresija, vienatve, disciplina, sunkiu darbu, ilgalaikiu planavimu, valdymu, administravimu, profesionalumu, karjera, valstybinėmis institucijomis, valdininkais.

Saturno retrogradinis judėjimas pradės stabdyti, grąžins peržiūrėti, iš naujo įvertinti, koreguoti planus, sprendimus, darbus, kurie jau buvo suderinti ir pradėti vystyti.

Žmonėms, kurie susieti su Saturno valdomomis sritimis, tai ne pats geriausias laikas. Jie gali susidurti su valdžios spaudimu, reorganizacija darbe, griežta kontrole, nuobaudomis ir net atleidimais iš darbo. Tokiu metu reikėtų gerai pagalvoti apie savo sveikatą ir nesivelti į kovą ar ginčus, nes priešpriešos procesai gali ilgam užsitęsti ir labai išvarginti, išsękinti mus.

Retrogradinio Saturno metu gali sustiprėti vienatvės pojūtis, depresija, jausmas, kad niekam nesame reikalingi. Kaip bebūtų sunku tokiu metu, turime suprasti, kad šis laikas duotas mums tam, kad vienatvėje pasikalbėtume patys su savimi, pamąstytume apie savo gyvenimą, savo kelią, savo tikslus, profesiją, įvertintume savo santykius su artimaisiais, ypač savo tėvais.

Ar esu laiminga/as? Ar laimingas mano artimas su manimi? Ar pasirinktas mano kelias, kuriuo dabar einu yra teisingas?  Gal reikia ką tai keisti savo gyvenime? – tai Saturno keliami klausimai, į kuriuos mes turėsime atsakyti, kai pasibaigs šios griežtos, reikalaujančios rimtų apmąstymų ir vertybių perkainojimo planetos retrogradinis judėjimas.

Šis gana sunkus Saturno laikotarpis skirtas tam, kad užbaigtume vieną savo gyvenimo etapą ir pradėtume jį iš naujo su jau įgyta patirtimi ir žinojimu apie savo padarytas klaidas, ir supratimu kaip jų daugiau nekartoti.

 

Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

Posted by on Bal 15, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

 

Pagaliau po retrogradinio periodo Merkurijus balandio 15 d. 12:21 val. Lietuvos laiku pradėjo judėti direktyviai Avino zodiako ženklu, kuriuo keliaus iki gegužės 13 d.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Apie balandžio 23 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo gegužės 5 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.

Astrologijos pradžiamokslio trumpas įvadinis kursas

Posted by on Bal 3, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Norintiems studijuoti astrologiją paruošiau trumpą įvadinį kursą.

Čia galėsite susipažinti su planetų, zodiako ženklų stichijose reikšmėmis ir jų trumpa interpretacija bei planetų funkcijomis zodiako ženkluose.

Saulė

Mėnulis

Merkurijus

Venera

Marsas

Jupiteris

Saturnas

Uranas

Neptūnas

Plutonas

Ugnies stichijos zodiako ženklai

Žemės stichijos zodiako ženklai

Oro stichijos zodiako ženklai

Vandens stichijos zodiako ženklai

Planetų funkcijos zodiako ženkluose

 

 

Venera Jautyje. Kai norisi švelnumo

Posted by on Kov 29, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera Jaučio zodiako ženklu keliaus nuo kovo 31 d. iki balandžio 24 d.

Tokiomis dienomis padidėja švelnumo poreikis, labiau norisi artimo fizinio kontakto, o ne trumpų pasimatymų ar skambučių telefonu.

Puikiausias laikas meilei, asistavimui, nudžiuginant partnerį brangiomis dovanomis ar ypatingomis vaišėmis.

Santykiuose vyrauja stabilumas, seni ryšiai stiprėja, nauji užmezgami neskubant, apdairiai.

Tačiau šiuo  metu taip pat sustiprėja savininkiškumo jausmas, todėl patartina nesukelti pavydo ir nebandyti partnerio jausmų stiprumo – tai gali būti įvertinta, kaip meilės ir pasitikėjimo trūkumas.

Tokiu metu norime komforto, jaukumo, malonumų, atsiranda poreikis puoštis, skaniai pavalgytiIntuityviai renkamės rūbus iš tokių medžiagų, kurie švelniai liečia mūsų kūną.

Daugiau laiko skiriama pirkiniams, stengiamasi įsigyti gana brangius, bet gražius ir vertingus papuošalus, meno kūrinius. Pirmenybė skiriama tiems daiktams, kurių vertė su laiku turi tendenciją brangti.

Dėl retrogradinio Merkurijaus judėjimo, kuris tęsis iki balandžio 15 d., patartina tik rinktis, apžiūrėti norimas įsigyti prekes, o jau nuo balandžio 17 d. jau drąsiai galėsime jas pirkti.

Reikėtų nepamiršti, kad be noro įsigyti kažką materialaus, šiuo metu sustiprėja polinkis skaniai ir gausiai pavalgyti. Sustiprėja apetitas, todėl reikėtų riboti maisto kiekį, kad vėliau netektų rūpintis dėl antsvorio.

Puikus laikas pasirūpinti savo kūnu, pasilepinti įvairiausiomis voniomis, kosmetinėmis procedūromis, masažais, baseinu.

Svarbiausias dėmesys turėtų būti skiriamas pratimams ir procedūroms, kurios suteikia malonumą.

 

Retrogradinis Merkurijus. Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.

Posted by on Kov 23, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Merkurijus judės retrogradiškai nuo kovo 23 d. iki balandžio 15 d. Avino zodiako ženkle nuo 16 iki 4 laipsnio. Apie Merkurijų Avine skaitykite čia.

Tokiu laiku svarbu būti ypatingai atidiems ir dėmesingiems. Tokiu metu dažnai tampame užmaršūs, išsiblaškę.

Šio retro Merkurijaus periodu būkime atidūs ruošdami dokumentus susietus su darbo sutartimis, biznio planais ataskaitomis, deklaracijomis. Patikrinkime kelis kartus, kad neįsiveltų klaidų.

Bendraudami su mylimaisiais, savo kolegomis, viršininkais, prieš ką nors sakant, reikėtų gerai pagalvoti, ką sakysime ir kaip, kokia intonacija bendrausime. Tokiu laiku būna sunkiau kontroliuoti emocijas, galime leptelti ką nors tokio, dėl ko paskui gailėsimės.

Šiam laikotarpui labai verta būtų paklausyti lietuvių liaudies išminties – Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk.

Tokiu laiku planai išsiderina, numatyti susitikimai neįvyksta, sutartys, darbai stringa, sunku ką nors rasti savo darbo vietoje. Vėlavimai, delsimas, reisų atšaukimas, ryšio sutrikimai – būna įprasta tokiu periodu.

Pasimeta laiškai, dokumentai, raktai, smulkūs daiktai, stringa įvairi veikla susijusi su Merkurijumi. Genda mašinos, kompiuteriai, buitinė technika. Padažnėja kreditorių, besiskundžiančiųjų skambučiai.

Padidėja neteisingai suprastos ar išaiškintos informacijos, nesuderintų veiksmų pavojus, dispečerinių tarnybų klaidos. Retro Merkurijaus periodu vairuotojams, lėktuvų pilotams susilpnėja reakcija, dėl to padidėja avaringumas transporto srityje, tame tarpe aviacijoje. Žmonės blogiau orientuojasi ir todėl gali priimti klaidingus sprendimus.

Dažniausiai sutartyse, pasirašytose retrogradinio Merkurijaus metu, vėliau pastebimos reikšmingos klaidos ir neleistinas aplaidumas.

Reikalai pradėti šioje fazėje nebus stabilūs. Periodiškai teks grįžti į pradžią, keisti, taisyti projektą, kontraktą, netgi keisti pasirinktą veiklos kryptį. Kiekvieną kartą, kai tik Merkurijus judės retrogradiškai, iškils panašaus pobūdžio sunkumai.

Taip pat galimos problemos prekybos sferoje. Tai, ką pirksime retrogradinio Merkurijaus periodu, vėliau gali paaiškėti, kad tai niekam nereikalingas, netinkamas, su defektais gaminys, o patį defektą pastebėsime tada, kai Merkurijus pradės judėti direktyviai.

Tačiau retrogradinis Merkurijaus periodas turi ir teigiamų aspektų. Tokiu laiku galime grįžti prie nepavykusių, pamirštų, atidėtų darbų, prie kažkada  pradėtų savo projektų, peržiūrėti juos, ištaisyti iškilusias klaidas ir pabandyti vėl pradėti viską iš naujo.

Šis laikas tinkamas tiems, kas ruošėsi rimtai pradėti mokytis ar buvo nutraukęs studijas, tiems, kas nori pagilinti žinias, grįžti prie pradėtos rašyti knygos, straipsnio, ataskaitų ruošimo, dokumentų archyvavimo, senų ryšių su mylimaisiais ar artimaisiais atnaujinimo. Šiuo metu galime sutikti  žmones, su kuriais senai buvome bendravę.

Mokytis šis laikas palankus, jei į tai žiūrėsime, kaip į  informacijos kaupimo procesą, o štai savo žinių demonstravimui šis laikotarpis netinkamas, nes galime būti kitų neteisingai ar klaidingai suprasti.

Retrogradinis Merkurijus suteikia galimybę sutvarkyti dokumentus, net smulkiausiose dalykuose įvesti tvarką, prisiminti tai kas pamiršta, surasti tai kas pamesta, peržiūrėti savo poziciją, atšaukti klaidingą potvarkį, suremontuoti sulūžusį daiktą, atnaujinti santykius ar išsiaiškinti juos galutinai.

 

Retrogradinio Merkurijaus periodu nerekomenduojama:

*pradėti naujus darbus,

*įregistruoti įmonę, atidaryti parduotuvę, saloną ir kt.,

*įsidarbinti,

*pasirašyti kontraktą, sutartį, vertybinius popierius,

*sudaryti įvairias pažymas, dokumentus, kitus svarbius raštus,

*užsiimti namo(buto) nuoma ar pirkimu, persikelti į kitą vietą,

*nomuotis ar nomuoti butą,

*pirkti ar parduoti buitinę techniką, transporto priemones,

*skolintis ar skolinti pinigus,

*vykti į kelionę ten, kur dar nebuvote,

*siųsti vertingus laiškus, dokumentus, siuntinius ir kt.,

*užmegzti pažintis, aiškintis santykius.

Retrogradinio Merkurijaus periodu rekomenduojama:

*užbaigti seniau pradėtus darbus ir išspręsti senas problemas,

*sutvarkyti savo darbo vietą, dokumentus,

*peržiūrėti senus archyvus, perskaityti iš naujo knygas,

*išmesti nereikalingus popierius, smulkius daiktus,

*sugrįžti prie savo šaknų, ištakų,

*nuodugniai patikrinti pačius tolimiausius, tamsiausius savo namų kampelius,

*peržiūrėti senas sutartis ir bendradarbiavimo sąlygas,

*ieškoti naujų patalpų, į kurias būtų galima keltis, kai Merkurijus pajudės direktyviai,

*susitikti su senais draugais, atnaujinti senas pažintis,

*redaguoti ir perrašyti, tai kas buvo jau senai parašyta,

*grįžti prie seniai planuotų ar pradėtų mokslų, studijų, kursų.

Veneros metai. Kai valdo grožis ir moterys

Posted by on Kov 16, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

 

Visas astrologinis pasaulis labai laukia savo profesinės šventės ir tikrosios Naujųjų metų pradžios.

2018 m. kovo 20 d. 18:15 val. Lietuvos laiku, Saulė įžengs į Avino zodiako ženklą, paskelbdama apie Naujųjų astronominių ir astrologinių metų pradžią. Tai pavasario lygiadienis, kada susilygina diena su naktimi ir prasideda astronominis pavasaris.

Laikas tikrai šventiškas ir daug žadantis. Iš tiesų juk baigėsi žiema – vargai, visos nesėkmės ir nusivylimai liko praeityje. Prasideda tikras pavasaris, atgimimas –  atsiveria naujos galimybės, galime vėl bandyti dar kartą įgyvendinti savo idėjas su nauja energija ir praeityje įgyta patirtimi.

Saulė pirmajame zodiako ženkle Avine visada išreiškia save naujomis idėjomis, naujomis perspektyvomis, palaiko drąsius ir ryžtingus projektus, suteikia galingą impulsą naujam gyvenimui, augimui ir vystymuisi. Kartu su Saule Avine mes žengiame į naują ir svarbų evoliucijos ir transformacijos laikotarpį.

Tai ieškojimų, svajonių ir naujų horizontų atradimo, galimybių kiekvienam pakilti į naują vystymosi etapą, tobulinti ir atskleisti savo unikalius sugebėjimus ir talentus laikas.

Pagal Magų žvaigždę metus nuo 2018 m. kovo 20 d. iki 2019 m. kovo 20 d. valdys Venera.

Ši puiki vaisingumo ir grožio planeta pakeis 2017 metų karščio valdovę Saulę ir atneš su savimi moteriškąją energiją beveik visoms mūsų gyvenimo sritims. Labdaringumas, menas, šeimos vertybės iškils į pirmąjį planą.

Mitologijoje Venera (lot. Venus) – meilės, aistros, grožio ir jaunystės dievė. Dievai Venerai yra suteikę labai didelias galias. Jos kerams negali atsispirti ne tik šio pasaulio galingiausieji, bet ir patys Dievai.

Ko tikėtis Veneros metais?

Paprastai ši miela planeta skatina žmones bendradarbiauti, bendrauti, primena mums laikytis etiketo taisyklių, dovanoja sėkmę diplomatams ir įkvėpia kūrybai meniškų profesijų žmones. Šis laikotarpis būna labai palankus muzikantams, poetams, rašytojams, menininkams.

Mėgsta Venera ir pinigus. Tokiu metu plečiasi prekyba, prekyvietėse atsiranda daug įvairiausių daiktų, žmonės pradeda skirti didžiules sumas prabangos prekėms, poilsiui ir pramogoms.

Venera simbolizuoja meilę, išmintį, laimę, malonumą, harmoniją ir grožį.

Jei jau seniai svajojote išmokti dekupažo, dekoravimo, lipdymo ir pan. – pradėkite tuo užsiimti, galbūt ateityje šis pomėgis taps profesija ir jūs galėsite patirti moralinį ir materialinį pasitenkinimą.

Stenkimės ir savo vaikams įkvėpti meilę kūrybai. Supažindinkime savo atžalas su įvairiausiomis piešimo, siūvinėjimo, papuošalų, rankdarbių kūrimo technikomis. Skatinkime juos atsiskleisti per kūrybą, grožį ir harmoniją. Visa tai ugdys juose mandagumą, tvarkingumą, estetiką.

Ateina idealizuotos meilės ir kūrybinės energijos atsiskleidimo laikas.

2018 metais Venera atneš sėkmę tiems, kurie myli ir yra mylimi. Šiais metais galime sutikti savo sielos antrąją pusę, su kuria būsime laimingi. Taigi, būkime atidūs – sutiktasis/toji tokiu metu gali būti seniai lauktoji ta vienintelė mūsų meilė!

Veneros metai atneš pasauliui meilę, jausmų gilumą ir nuoširdumą. Grįš meilės žavesys, poezijos, muzikos, literatūros ir meno mūza taps stipresnė.

Mes patirsime jausmų intensyvumo stiprėjimą, kils noras pagerinti savo fizinę būklę, ieškosime būdų ir priemonių kaip įveikti virusus ir ligas, pradėsime domėtis kūno atjauninimo ir regeneracijos galimybėmis.

Šie metai bus sėkmingi kūrėjams ir menininkams, tiems, kurie siekia atnaujinti pasaulį, mokslą ir meną bei gyvenimo sąlygas Žemėje.

Veneros metais ypatingai svarbiais tampa klausimai –  ką dėvėti ir kaip tapti dar gražesniu?

Mylimiausios Veneros spalvos yra pastelinės – ypatingai  žydros, rožinės, baltos ir švelniai žalios spalvos deriniai. Audinius ji mėgsta įvairius – tiek natūralius, tiek sintetinius, svarbu, kad tik būtų gražu.

Venerai labai patinka nėriniai, ir iš karto atkreipiu jūsų dėmesį, kad šiais Veneros metais tiesiog būtina įsigyti seksualius ir kokybiškus apatinius!

Venera nėra iš tų, kuri mėgsta puritonišką, griežtą stilių, ji myli moteriškas formas, gilią dekolte ir daug smulkių detalių. Šių metų vyraujantis mados stilius  –  „Romantiška gundytoja“.

Tokiu metu sulauksime naujovių kosmetologijoje – gali būti išrasti nauji preparatai, leidžiantys be didelių pastangų išsaugoti jaunystę.

Plaukų spalva, kurią mėgsta Venera – oranžiniai (ryžai) rausva. Moterys, tad dabar teks pamąstyti, kokį atspalvį iš rausvos spalvos jums rinktis.

Koks būna oras Veneros metais?

Kai valdo Venera, metai būna vėsūs ir drėgni, vyrauja vidutinišką temperatūrą, normalus drėgmės lygis, saulėtas dangus. Visgi Venera gali būti liūčių, potvynių ir audrų su lietumi priežąstimi.

2018 metais turėtume sulaukti nemažo derliaus. Ypač gerai turėtų užderėti kviečiai, ankštiniai augalai, žemuogės, braškės, agrastai, žiediniai kopūstai, vynuogės.

Gėlės Veneros metais būna nepaprastai gražios. Sodinkime daugiau žibučių, kvapniųjų žirnių, narcizų, kroksų, pelargonijų, hiacintų. Net kaprizingos rožės žada mus sužavėti!

Kaip sutikti Veneros metus?

Geriausia švęsti Naujuosius Veneros metus kartu su savo mylimu žmogumi. Pamirškime visas nuoskaudas ir pretenzijas vienas kitam, parodykime Didžiajai Meilės Deivei, kad mes ją gerbiame, ir tada ji būtinai nusišypsos, dovanodama mums Meilę, Sėkmę ir Laimę!

Meilė, grožis ir moterys – tai trys pagrindiniai ir svarbiausi brend’ai 2018 metais. Nusiteikite Meilei, Grožiui, Harmonijai ir jūs būtinai atsidursite tų laimingųjų būryje, kuriems Veneros metais pasiseks.

Marsas Ožiaragyje. Kai sieksime profesinių aukštumų

Posted by on Kov 14, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

 

 

Marsas keliaus Ožiaragiu nuo kovo 17 d. iki  gegužės 16 d.

Marsas – planeta, kuri suteikia drąsos ir ryžto siekti savo svajonės. Jis suteikia mums begalinę energiją, kuri gali būti tiek konstruktyvi, tiek ir destruktyvi.

Ožiaragis yra tas zodiako ženklas, kuriame Marso planeta egzaltuoja, tai reišia, kad šioje pozicijoje jo įtaka yra labai stipri. Ožiaragį valdo griežtas Saturnas, kuris Marso energiją nukreipia reikalinga kryptimi, tikslo siekimo link.

Keliaudamas tranzitu per šį žemės ženklą, ugningas Marsas yra pilnas jėgų ir siekia sėkmės. Jo prigimtis – veikti greitai, impulsyviai ir kartais neprotingai, o Ožiaragiui būdingas lėtumas ir drausmė, todėl Marso energija čia yra suvaldyta ir tvarkinga. Marsas Ožiaragiu judės ramiau ir tikslingiau. Be to, jo energiją stiprins Plutonas, kuris šiuo metu taip pat yra Ožiaragyje.

Konkretus tikslas – tai, į ką nukreipia savo energiją Marsas Ožiaragyje. Jis gali dirbti iki išsekimo, kentėti nepriteklių ir nepatogumus, kad tik pasiektų savo užsibrėžtą tikslą.

Skirtingai nuo Marso Avine, kur visa jo energija nukreipiama į pirmąjį smūgį, Marsas Ožiaragyje, žengiant bet kokį žingsnį, gerai apsvarsto ir apmąsto. Jis didis strategas. Kad tiksliai pasiektų pasirinktą tašką, jis blaiviai įvertina, apsvarsto visus variantus.

Tokiomis dienomis vyrauja garbės troškimas, profesinės ambicijos, labiau siekiame užsibrėžto tikslo. Karjera ir profesionalumo kėlimas rūpi daugiau nei bet kada.

Darbo efektyvumui pakelti reikalingos aiškios ir tikslios užduotys, nuorodos ko tikėtis pasiekus konkretų rezultatą, motyvacija.

Tokiomis dienomis esame linkę komanduoti, nei klausytis komandų, tampame reiklesni ir negailestingi. Sugraudinti vyresnybę tokiu laiku labai sunku.

Veikla, kurią šiuo laikotarpiu pradėsime, reikalaus ilgo paruošiamojo darbo, tikslaus plano, strategijos, kryptingumo, tačiau po tokių ilgų pasiruošimo darbų  projekto sėkmė garantuota.

Daugelis iš mūsų pajus didėjantį pasitikėjimą savimi, atsiras noras pradėti naujus projektus. Tai puikus laikas imtis atsakingo darbo, pradėti kažką naujo ar grįžti užbaigti pradėtus darbus.

Venera Avine. Kai šėlsta aistros

Posted by on Kov 6, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera Avine išbus nuo kovo 7 d. iki 31 d.

Tokio tranzito metu tampame labiau emocingesni, jautresni, aštriau reaguojame į pašaipas ir pokštus, ypatingai, jei turima omeny mūsų išorė. Tai, kas ankščiau atrodė nereikšminga, dabar gali sukelti didžiulį pasipiktinimą. Tampame nepakantūs familiarumui, kuris priimamas kaip akivaizdi pagarbos stoka.

Moterys matydamos, kad joms nerodomas pakankamas dėmesys, gali pačios imtis iniciatyvos draugystei užmegzti ar pervesti santykius į kitą stadiją.

Tokiu laiku neleidžiama daug laiko ilgai preliudijai, užsimezgę santykiai beveik iš karto pereina į meilės “karo lauko” stadiją. Meilužiai pačiame aistros įkarštyje nemato nieko kito aplinkui, jų mintys ir jausmai būna nukreipti tik vienas į kitą. Santykiai ryškūs, ilgam išliekantys atmintyje, tačiau greitai praeinantys, išgaruojantys tarsi šampano burbulai. Jų aistra beprotiška, tačiau tai tik hormonų pliūpsnis ir nieko daugiau. Toks ryšys retai perauga į tikrą meilę.

Ne tik moterys rodo iniciatyvą tokiu laiku, bet ir vyrai. Jiems Venera Avine padeda būti išradingais suviliojant savo meilės objektą. Tiek vieni, tiek kiti tokiu laiku stengiasi demonstruoti pačias geriausias savo puses, nemeluodami, bet truputį pagražindami tikrovę.

Tokiu laiku atsiranda stiprus poreikis, kad būtų pastebėtos ir įvertintos mūsų moteriškos/vyriškos savybės. Netgi komplimentas, pasakytas iš mandagumo, gali būti suprastas kaip slaptas prisipažinimas meilėje.

Perdėtas jautrumas ir aistringumas paprastai trukdo darbui bei dalykiniams santykiams. Pinigai išleidžiami impulsyviai ir dažnai ne tam, kas būtina, o tam, kas patinka šią akimirką.

Negatyvūs momentai tokiu laiku siejami su perdėtu emocingumu, agresijos priepuoliais, pavydu, įkyriu merginimu. Galimi konfliktai, skandalai, isterika, įžeistų jausmų demonstravimas.

Maža kibirkštis gali ne tik įžiebti didžiulį laužą, bet ir sudeginti viską iki pamatų. Tad stenkimės pažaboti savo aistras, kad vėliau netektų gailėtis.

Merkurijus Avine. Drąsiai dalinkimės savo idėjomis

Posted by on Kov 4, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Merkurijus Avino zodiako ženkle išbus nuo kovo 6 d. iki balandžio 13 d.

Nuo kovo 23 d. iki balandžio 15 d. jis keliaus retrogradiškai tam pačiame zodiako ženkle, stapdydamas ir gražindamas prie temų susietų su darbu, bizniu, bendradarbiavimu, santykiais.

Merkurijui keliaujant Avinu tampame aktyvūs bendravime. Ieškoma su kuo pasidalinti savo grandiozinėmis idėjomis ir problemomis. Gana greitai  užmezgami kontaktai. Kalbama garsiau, jaučiamos komandinio tono gaidelės.

Tokiomis dienomis neretai galima sutikti žmonių, kurie garsiai  deklaruoja savo idėjas, karštai išsako savo nuomonę ar kovoja už žodžio laisvę.

Merkurijus Avine –  tai liepsningas, karštas oratorius, įkvėpiančiai aiškinantis, kaip viskas bus puiku, kai idėja bus įgyvendinta. Jis kalbės taip aistringai ir įtikinamai, kad būtinai suras palaikančius šią idėją, kuriems ir bus lemta užsiimti jos įgyvendinimu, nes jis pats keliaus toliau su lozungais ir transparantais, rėmėjų grupe ir šventiškai nusiteikusiais žiopliais.

Tokiu laiku informacijos suvokimo ir perdavimo greitis labai išauga, todėl šis laikas labai palankus brokeriams, korespondentams, visiems, kam svarbu pirmiesiems gauti naujausias žinias.

Būsime linkę gaudyti sensacijas bei stengsimės perduoti jas kitiems, nesijaudinant dėl to, kad naujienos gali būti ir netikslios.

Darbui neretai gali trukdyti sprendimų priėmimo impulsyvumas, svyravimai nuo vieno kraštutinumo prie kito, šnekos.

Būsim linkę daryti kritiškas pastabas, išsakyti aštrius komentarus, dėl kurių gali įsiliepsnoti kivirčai, pykčiai, ginčai.

Galimi kraštutinumai –  arba iš principo nesitraukiama iš savo pozicijų, arba per vieną akimirką pakeičiama nuomonė.

Karštai ginant savo poziciją, reikėtų būti mandagiems, dėmesingiems, jautriems, taktiškiems ir tolerantiškiems kitų nuomonei.

Pasistenkime išgirsti ką sako ir kiti.

Mineralai. Smaragdas

Posted by on Vas 28, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Smaragdo vardas kilęs iš graikiško „smaragdos“, kas reiškia „žalią akmenį“. Todėl nenuostabu, kad senovėje smaragdais būdavo vadinama didžioji dalis žalių akmenų.

Pasak mineralogo prof. W. Šumano smaragdais vadintini tik tie berilai, kuriems žalią spalvą suteikia chromas, o tie, kurių chromoforu yra vanadis – tiesiog žaliais berilais.

Manoma, kad smaragdas buvo vienas mylimiausių Deivės Izidės akmenų. Jį turėjusi nešioti Kleopatra. Graikai laikė jį Deivės Veneros akmeniu. Jis priskiriamas ir legendiniam dievų Pasiuntiniui Hermiui Trismegistui.Teigiama, kad jis buvo ir karaliaus Saliamono mėgstamu akmeniu. Kaip bebūtų, smaragdas minimas visose tautose, kaip šventas akmuo, turintis ypatingas galias.

Vediniuose talismanuose jis atstovauja Merkurijaus planetą.

Žymioji vienuolė Hildegarda von Bingen pristato jį kaip „priemonę prieš visus žmonių negalavimus ir ligas, nes saulė jį pagimdo, o jo visa substancija yra iš oro žalumos“.

Pagal M. Giengerį smaragdas skatina

 • dvasinį augimą,
 • aiškiaregystę,
 • grožio,
 • harmonijos,
 • teisingumo suvokimą,
 • moko džiaugtis ir būti jaunais savo sieloje,
 • tai draugystės,
 • meilės ir supratimo tarp partnerių akmuo.

Jis skatina

 • visokeriopą regeneraciją,
 • o krizių metu – naują orientaciją,
 • prasmę ir tikslus.

Gerina

 • regėjimą,
 • mažina akių nuovargį stebint jį,
 • padeda sergant kvėpavimo takų ligomis.

Stiprina

 • širdį,
 • imuninę sistemą,
 • sužadina kepenų veiklą,
 • ramina reumatą,
 • tulžies susirgimus,
 • vidinės ausies uždegimą,
 • sinusitą,
 • slogą,
 • knarkimą,
 • neurodermitą,
 • skatina sveikimą po infekcinių ligų,
 • nešiojamas esant augimo sutrikimams.

Daugelis tyrėjų pristato jį kaip laimingos meilės akmenį. Jam priskiriamos ir sąžiningo advokato savybės, t.y., jis padeda sąžiningai ir teisingai išspręsti teisminius procesus. Beveik visi pabrėžia jį nešiojančio žmogaus vidinės švaros ir teisingumo būtinybę.

Taigi, mitinio smaragdo funkcija – pritraukti aukštųjų jėgų paramą bet kuriai komunikacijos formai, tarnaujančiai esminiams Visatos principams: Meilei, Tiesai ir Evoliucijai. Todėl, kuo labiau žmogus stengiasi gyventi pagal aukščiau paminėtus principus, tuo daugiau jam gali atverti smaragdas. Kuo labiau jis jiems nusižengia, tuo rimčiau smaragdas jam į tai nurodys.

Todėl, tiems, kurie netiki Dvasia, geriau rinktis žalius turmalinus, derinančius ir dvasinę ir materialiąją puses.

Sąžiningai gyvenančiam savo gyvenimą ir tikinčiam Dvasia žmogui, smaragdas padės

 • atsirinkti draugus,
 • tiesą nuo netiesos,
 • tikra nuo netikro,
 • skatins šeimininko sielai naudingus kontaktus,
 • lengviau bus skaityti siunčiamus ženklus,
 • laukiantiems meilės ir jau įveikusiems savo egocentrizmą, jis pritrauks giminingą sielą.

Jis tinka

 • visiems, dirbantiems su rašytu arba tariamu žodžiu (su sąlyga, jei esate sąžiningi).
 • menininkams, atsidavusiems Gėrio idėjai, pritraukia tikrąjį Įkvėpimą (sakoma, jog smaragdą turėjo W. von Gėtė ir J. S. Bachas).

Smaragdo poveikis stiprėja, žmogui pradedant ieškoti savęs ir savo Paskirties. Jis nereikalingas, siekiančiam galių ar jėgos, kad veikti kitus. Šie žmonės patirs painiavą ir chaosą.

Smaragdai ypatingai stiprins mus tik atradus save ir vykdant savo tikrąjį Pašaukimą. Būtent tuo žmogus ir tampa neįveikiamas.

Tikriesiems ieškotojams smaragdas

 • atvers naujus pažinimo klodus,
 • ženklais nubrėš Kelią,
 • atrinks bendražygius,
 • padės nesiblaškant eiti pasirinkta kryptimi,
 • skatins tvirtumą,
 • užtikrintumą savo jėgomis ir Dvasinių Vedlių parama,
 • išsikristalizuos Dvasinio Vedlio, kuris nebūtinai turi fizinį kūną, pozicija žmogaus gyvenime,
 • bet kurios dvasinės krypties atstovui skatins sąmoningą atsidavimą savai krypčiai arba padės rasti savąją, jei tikroji dar nebuvo rasta.
 • ramina fanatizmą, abejones,
 • blukina senas mentalines programas, skatindamas tikrumo paiešką,
 • padeda įveikti Tikėjimo krizes ir išbandymus, stiprina maldos poreikį ir kokybę.

Radusiems Kelią, smaragdas pritraukia nuolatinę Dvasinių vadovų paramą, išsiliejančią stebuklais. Žinoma, nereikia nė sakyti, kad toks žmogus jau nebedeklaruoja Visatos įstatymų, tačiau pagal juos gyvena.

Papuošalų iš smaragdo nešiojimas:

 • Tie, kas manosi radę savo giminingą sielą, gali gamintis vestuvinius žiedus su smaragdais (vienas pjaunamas pusiau ir dedamas į abu žiedus).
 • Dvasiniams tikslams smaragdas nešiojamas ant mažylio piršto sidabre.
 • Sėkmei, giminingai sielai pritraukti ar dėl kitų reikalų, jis gali būti nešiojamas ant bevardžio piršto baltajame aukse.
 • Puikiai veikia pakabutis ant imuninės sistemos centro, auskarai. Jei silpnos akys, galima dėti į akinių kampučius.

Prausti, kai jaučiate, jog reikia, tyru vandeniu. Mėgsta Mėnulio jaunatį, kaip ir pilnatį bei ankstyvą rytą. Tiesioginės saulės spinduliuose nelaikykite.

(Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro Pars Fortunae duomenis.)

Šis tekstas yra iš Tito Masia knygos „Gemoastrologija“