Straipsniai

Merkurijus Svarstyklėse. Kompromisas – gerų santykių garantas

Posted by on Rgs 20, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Merkurijus Svarstyklėmis keliaus nuo rugsėjo 22 d. iki spalio 10 d.

Pavargę nuo oficialumo  ir formalizmo pradėsime ieškoti dvasinės bendrystės. Ieškosime tų, su kuriais galėtume maloniai praleisti laiką arba tų, kurie gali būti mums naudingi.

Tokiu metu vietoj kategoriškumo ir priekabumo pradeda dominuoti draugiškumas, taktiškumas, mandagumas. Tampa labai svarbūs santykiai tarp žmonių.

Siekiame, kad patys būtume teisingai suprasti ir tuo pačiu stengiamės suprasti, išgirsti ir kitus žmones. Tampame labiau lankstesni, nuolaidūs ir kantresni.

Merkurijaus tranzitas diktuoja savo taisykles ir paprastai nesąmoningai tam paklūstame. Dėl to galime į situaciją pažvelgti iš skirtingų pozicijų, stengiantis patenkinti visas suinteresuotųjų puses. Tampame mažiau tiesmukiški, stengiamės būti diplomatiški ir neužgauti kitų jausmų ar garbės.

Merkurijaus tranzito metu per Svarstykles labai svarbiu tampa menas valdyti žodį. Dėka gražių žodžių, poelgių, manierų galime greičiau pasiekti tai, ko siekiame. Tokiu metu nesame linkę į konfrontaciją, kritinėse situacijose ieškome kompromiso.

Šiomis dienomis daugiau posėdžiaujama, organizuojama daugiau asmeninių ar verslo susitikimų, lankomi įvairūs visuomenės ir kultūros renginiai, kur galima susitikti su draugais, dalintis su jais naujienomis, užmegzti naujus ryšius. Tie, kurie dar nesurado savo antros pusės, gali tikėtis ją čia sutikti.

Kelionės tokiu laiku dažniausiai dalykinės, su kolektyvų ar susietos su visuomenei svarbiais klausimais.

Negatyvūs aspektai siejami su neryžtingumu, noru išvengti atsakomybės, polinkiu intrigoms. Galima arogancija, panieka kitų pasisakymams, priešprieša, priimtinų taisyklių nesilaikymas, veidmainystė, apkalbos.

 

Venera Skorpione. Kai siaučia meilės aistros

Posted by on Rgs 8, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera Skorpionu keliaus nuo rugsėjo 9 d. iki spalio 10 d. ir nuo gruodžio 2 d. iki 2019 m. sausio 7 d.

Nuo spalio 5 d. 11 – ame Skorpiono laipsnyje Venera keis kryptį į retrogradinį judėjimą, spalio 31 d. sugrįš į Svarstykles judėdama iki 25 – to laipsnio, o lapkričio 16 d. šiame laipsnyje apsisuks ir pajudės direktyviai.

Skorpionas Venerai sužadins aistringumą ir jausmingumą, sustiprins magnetizmą ir patrauklumą, kuriam neįmanoma bus atsispirti.
 
Tokio tranzito metu vyrauja labai didžiulė emocinė įtampa. Padidėja jausmingumas, sustiprėja seksualinis geismas. Jausmai dažnai užtemdo protą.
 
Tampame jautresni, aistringesni, pažeidžiami, esame linkę į kraštutinumus  – „Arba viskas arba nieko!“.
 
Santykiai tokiu metu įtempti, į bet kokį žodį ar veiksmą reaguojame aštriau, norime kontroliuoti situaciją ir pagal galimybę valdyti ją, dėl to atsiranda polinkis viską dramatizuoti, kyla pavydas net jei ir nėra tam pagrindo.
 
Ignoruojami bet kokie draudimai, aistra užvaldo absoliučiai viską, tokiu laiku daugiausia neištikimybių – ieškoma naujų aštrių potyrių, daugiau sau leidžiama, peržengiamos  ribos.  
Tokiu Veneros tranzito metu santykiai pereina į intymumo fazę, pasiryžtama pirmam seksualiniam potyriui.
 
Poroje tokiu metu dominuoja didžiulė aistra ir prisirišimas vienas prie kito, tačiau kyla pavojus, kad tai gali peraugti į savinimasi, norą kontroliuoti vienas kitą tiek fiziškai, tiek morališkai, tiek finansiškai. Dažnai santykiai tęsiasi tol, kol juos sieja aistra. Jausmai atvėsta ir tokia sąjunga iširsta.
Mėgaukimės, šildykimės prie to liepsnojančio aistros laužo, bet nepamirškime, kad kas greit užsidega, tas greit ir užgęsta, ir kad didžiulė ugnis sudegina viską, nepalikdama nieko savo kelyje.
Venera rugsėjo 10 – 19 dienomis sudarys aktyvią konfigūraciją su Uranu ir Marsu, tokiu metu norėsis romantikos, naujų potyrių meilėje ir intymiuose santykiuose. Konfliktai dėl nuobodaus seksualinio gyvenimo ir susižavėjimai naujais partneriais tokiu metu gali aplankyti ne vieną porą.
 
Šis laikas yra skirtas santykių atgaivinimui – būtinai tuo pasirūpinkite. Pasistenkite keisti viską, kas buvo iki šiol įprasta, pakeiskite aplinką, pabūkite tik dviese be vaikų ir artimųjų romantiškoje vietoje, tegu gamtos vaizdai ištrina visas jūsų kasdienines problemas ir sugrąžina tas dienas, kai buvote ką tik susipažinę ir dar nedrįsote vienas kito paliesti. Prisiminkite tas akimirkas.

 

Praleiskite, jei galite, net kelias dienas tokioje romantiškoje aplinkoje. Pamatysite, kaip vėl akys ima žybėti ir kaip jūsų širdis vėl prisipildo meile savo mylimajai/jam.

 
Mylėkime ir būsim mylimi!

Merkurijus Mergelėje. Laikas pradėt mokytis

Posted by on Rgs 5, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Merkurijus Mergelės zodiako ženkle išbus nuo rugsėjo 6 d. iki 22 d.

Šio tranzito metu nebesinori tuščiai plepėti ir leisti laiką be tikslo. Daugiau galvojama apie reikalus ir pareigas, pradedama atsakingiau dirbti arba ieškotis darbo. Toks laikas palankus mokslams, informacijos šaltinių kaupimui, analizavimui ir klasifikavimui.

Sensacijos ar aistringos kalbos jau nebepalieka tokio įspūdžio kaip anksčiau. Tokiu laiku labiau vertinama konkreti ir aiški informacija, kuri, nežiūrint į patikimus šaltinius, dar kartą tikrinama, kartais ir ne vieną kartą, pasiremiama keliais šaltiniais, sugretinama ir analizuojama.

Tokiu laiku esame labiau skeptiškesni, nepatiklūs, nepasiduodame emocijoms, veikiame pasikliaudami instrukcijomis ir tiksliai pildome savo pareigas. Mintys ir kalbos sukasi apie darbą arba sveikatą. Paprastai nereikalingų kalbų tokiu laiku nebūna, o, štai, darbinių, dalykinių pokalbių atsiranda žymiai daugiau.

Toks laikas labai palankus svarbiems susirinkimams ir pasitarimams, planavimui, ataskaitų ir įvairių pažymų sudarymui, taip pat inventorizacijai, tvarkos įvedimui, smulkios technikos patikrai ar taisymui, įvairiausiems darbams, kuriems reikalingas susikaupimas, kantrybė, ypatingas atidumas ir kruopštumas.

Kadangi tokio tranzito metu esame labiau linkę pastebėti tai, ko kitu metu neužfiksuojame, todėl imamės ką nors taisyti, keisti ir gerinti. Labai svarbu nepersistengti, kad per mažą detalę nepamirštume svarbesnių, didesnių dalykų.

Santykiuose tokiu metu atsiranda santūrumas, šiokia tokia distancija, netgi oficialumas, nors išoriškai viskas gali atrodyti nepriekaištingai. Bet kokiose situacijose stengiamasi išlaikyti ramybę, šaltakraujiškumą ir sveiką protą – ypač oficialioje aplinkoje ar santykiuose su nepažįstamais žmonėmis.

Kelionės tokiu laiku dažnai būna susietos su dalykinėmis komandiruotėmis arba sveikata, važiuojama į specializuotus kurortus, sanatorijas ar gydyklas.

Nors žmonės tokiu laiku tampa labiau kritiškesni ir reiklesni, esant teigiamiems aspektams barnių nebūna, tačiau esant įtampos aspektams galimi konfliktai ir ginčai.

Negatyvūs aspektai pasireiškia perdėtu kritikavimu, smulkmeniškumu, irzlumu, neretai išsiblaškymu, koncentracijos stoka.

Mėnulis be kurso 2018 m. rugsėjo mėnesį

Posted by on Rgs 1, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Mėnulis be kurso – tai labai svarbus veiksnys, kuris labai stipriai įtakoja visas kasdienio gyvenimo situacijas. Tai tokie laiko periodai, kai aplink gyvenimas tarsi sustoja, gamta apsnūsta, ruošdamasi naujam šuoliui. Tokiu metu visos pastangos ir veiksmai, nesvarbu, kaip gerai jie buvo suplanuoti – neatneša jokio rezultato.

Nėra aspekto – nėra įvykio

Sena astrologinė taisyklė tokia: „yra aspektas – yra įvykis, nėra aspekto – nėra įvykio“. Klasikinė astrologija teigia, kad Mėnulis vaidina svarbų vaidmenį tik tada, kai jis turi aspektų su kitomis planetomis.

Psichologinis poveikis

Mėnulio laikotarpiai be kurso pasižymi įvykių nenuoseklumu, pojūčiu tarsi būtum atitrūkęs nuo realybės. Žmonės šiuo metu būna išsiblaškę, nepasitikintys savimi, pernelyg patiklūs, linkę svajoti ir nepastabūs tam, kas vyksta aplinkui. Žmogus tarsi atsiduria kosmose ir skraido tarplanetinėje erdvėje…

Be abejonės, tai  palankiausias laikas dvasinėms praktikoms ar jų pradžiai. Vertėtų nukreipti dėmesį į tas gyvenimo sferas, kuriose bandome ištrūkti iš materijos jungo, tampame laisvi, galime pajausti minties ir dvasinį polėkį, nes kitu metu pasamonė būna užblokuota įpročiais ir instinktais.

Šio laikotarpio privalumai 

Galime ir naudingai praleisti  Mėnulio be kurso laikotarpį.

Palanku:

*pailsėti,

*pabūti namuose,

*paskaityti knygą,

*klausytis muzikos,

*medituoti,

*užsiimti dvasinio tobulėjimo praktikomis.

Jei skirti laiko poilsiui nepavyktų, tai geriausia būtų užsiimti kasdieninę veiklą, kuri nereikalauja ypatingo dėmesio.

Jei jūs specialiai norite, kad kažkas neįvyktų – pasinaudokite šiuo laikotarpiu. Tarkime, jūs norite išvengti konflikto su vyru – aplankykite jį šiuo laikotarpiu, ir būkite tikra – kivirčo nebus. Galite pakviesti į svečius jums nemielą giminaitę, kuri seniai ruošiasi jus aplankyti – greičiausiai, ji taip ir neatvyks. Galite išsakyti savo mylimajam viską, kas buvo susikaupę iki šios dienos ir “skirtis visiems laikams”– rizikuokite, nes vis vien jūs susitaikysite.

Ko nevertėtų daryti tokiu laikotarpiu

Nepalanku  :

*siųsti elektroniniu paštu svarbius pranešimus,

*paduoti prašymą dalyvavimui konkurse,

*atlikti chirurginę operaciją,

*įsidarbinti,

*registruoti verslą ir atidaryti įmonę,

*pirkti automobilį ar kitą turtą,

*taip  pat prisipažinti meilėje ir registruoti santuoką.

Paprastai, viskas, kas vyksta  Mėnulio be kurso laikotarpiu – nerealizuojasi arba nevyksta taip, kaip buvo tikimasi. Pažadai nevykdomi, išsakyti jausmai nesulaukia atsako, laiškai nepasiekia adresato, sutartys nutraukiamos, paraiškos nebus priimtos, pirkiniai pasirodo esantys nenaudingi ar su defektais.

Prisiminkite taisyklę: jei norite, kad kas nors  įvyktų ir  įvyktų sėkmingai, nepradėkite svarbių reikalų, darbų per Mėnulio be kurso laikotarpį .

Mėnulis be kurso 2018 m. rugsėjo mėn., o visiems 2018 metams Mėnulio be kurso periodus rasite čia.

02.09.2018 08:56 – 02.09.2018 11:02

 

04.09.2018 09:37 – 04.09.2018 15:04

 

06.09.2018 15:43 – 06.09.2018 16:54

 

08.09.2018 16:31 – 08.09.2018 17:29

 

10.09.2018 18:12 – 10.09.2018 18:20

 

12.09.2018 01:58 – 12.09.2018 21:15

 

14.09.2018 11:54 – 15.09.2018 03:45

 

17.09.2018 02:15 – 17.09.2018 14:07

 

19.09.2018 20:10 – 20.09.2018 02:52

 

21.09.2018 20:13 – 22.09.2018 15:27

 

24.09.2018 08:26 – 25.09.2018 02:04

 

26.09.2018 13:28 – 27.09.2018 10:16

 

29.09.2018 1:36 – 29.09.2018 16:26

Lietuvos laiku (GMT+3)

 

Kaip parenkami akmenys apyrankei pagal gimimo horoskopą

Posted by on Rgp 24, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Akmenų parinkimas apyrankei pagal asmeninį gimimo horoskopą

(čia matome konsultuojamos merginos gimimo horoskopą, dėl konfidencialių priežasčių asmeniniai duomenys nepateikiami)

Merginai apie 30 metų, netekėjusi, kreipėsi į mane, kad parinkčiau akmenukus pagal jos gimimo horoskopą.

Pasikalbėjus su ja tapo aišku, kas šiuo metu jai svarbu, apie ką ji galvoja, kokios mintys ir planai jai neduoda ramybės. Ji norėtų sutikti vyrą, su kuriuo galėtų sukurti šeimą ir turėti vaikų, jai taip pat svarbi profesijos, darbo, pajamų, tema.

Visų astrologinių būstų reikšmes, temas rasite straipsnyje

Dvylikos astrologinių būstų reikšmės

 

Horoskopo analizė vyksta trimis etapais:

1. Akmenų parinkimas pagal planetas, nepažeistas įtampos aspektais.

Išvada –  nėra tokios planetos horoskope.

2. Akmenų parinkimas įvedant stacionarią Žvaigždę.

Parinkti trys akmenys, kurie siejami su trimis žvaigždėmis:

 

 

1. KALNŲ KRIŠTOLAS siejamas su žvaigžde MIRA Banginio (Cetus) žvaigždyne 1*27′ Jautyje, kuri suaktyvins VII – tą partnerystės būstą, iš jo harmoningais aspektais stiprins IV – to būsto šeimos, motinystės valdovą Uraną, X – to profesijos ir karjeros būsto valdovą Saulę, bei I – mo būsto, atsakingo už ją pačią, jos patrauklumą, už asmenines, kaip moters savybes valdovą Venerą.

 

2. FLUORITAS siejamas su žvaigžde GAMA Gerkuleso žvaigždyne 29*12′ Skorpione, kuri suaktyvins II – jį pajamų būstą, iš čia dar stiprins savo harmoningais aspektais V – to meilės ir vaikų būsto valdovą Neptūną.

 

3. AMETISTAS siejamas su žvaigžde ANTARES Alfa Skorpiono žvaigždyne 9*45′ Šaulyje, kuri suaktyvins taip pat II – jį uždarbio būstą, o dar iš jo harmoningais aspektais stiprins V – to vaikų būsto valdovą Jupiterį ir VI – to darbo būsto valdovą Marsą.

 

3. Akmenų individualios savybės

Kiekvienas akmuo turi savo individualias savybes, kuriomis galima taip pat pasinaudoti. Ta tema internete yra labai daug informacijos, parašyta ir daug knygų apie tai, reikia tik google paieškoje įvesti raktinius žodžius ir turėsit kuo platesnias žinias apie kiekvieną mineralą.

Mano, kaip astrologės, uždavinys surasti tinkamus akmenis, ir kad žvaigždės, kurios įvedamos šioje metodikoje, nesudarytų įtampos aspektų su kitomis horoskopo planetomis. Kitos akmenų galios šioje techikoje nėra taip labai svarbios, bet aš čia vis tiek trumpai paminėsiu kuo ypatingi šie trys akmenys:

Kalnų krištolas – mažina pesimizmą, didina optimizmą, palengvina pasiekti atsakingus postus sociume, padeda stabilizuoti pasiektą materialinį gerbūvį.

Fluoritas – padeda išvengti buvusių klaidų meilėje ir apsaugo nuo netinkamų susižavėjimų ir meilės romanų.

Ametistas – suteikia pasitikėjimo, padeda priimant sprendimus, skatina siekti dvasinio tobulėjimo.

Dabar, kai akmenys parinkti, reikia nustatyti tinkamą laiką jų aktyvavimui. Mineralai tampa labiau energetiškai stipresni, kai tranzitinė Saulė yra rytuose ties horizontu ir keliauja per tą Žvaigždę, kuri susieta su akmeniu. Daugelis į tai nekreipia dėmesio. Žinoma, teisingai parinkti akmenys veiks bet kokiu atveju, tačiau, tinkamu laiku susijungę su žmogaus energetika, jų įtakos efektas sustiprėja keletą kartų.

Šiuos tris parinktus akmenis reikėtų pradėti nešioti šiomis datomis ir laiku (Lietuvos laikas):

Kalnų krištolą  – 2018.04.21. 7:34

Fluoritą – 2018.11.21. 9:09

Ametistą – 2018.12.02. 7:26

Apyrankę, kurioje suverti visi šie trys akmenys, galima pradėti nešioti bet kuriuo čia nurodytu laiku, nes žvaigždės, kurios siejamos su šiais akmenimis, tarpusavyje turi harmoningus aspektus ir bet kuri viena iš jų gali per aspektą perduoti aktyvumą kitai.

Pagal šią techniką galima parinkti akmenis tik tam tikram trumpam laikui, kol gimimo horoskopo planetas veikia tranzitiniai, progresyviniai ar direkciniai neharmoningi įtampos aspektai. Praėjus šiems periodams akmenys nebenešiojami.

Akmenys parinkti ir galima verti apyrankę. Kodėl būtent apyrankę? Koks jos poveikis?

Akmenys su savo kristaline struktūra sukuria apie žmogų energetinį lauką, ir jei tas laukas rezonuoja su to žmogaus gimimo horoskopo planetomis, tai jų poveikis pajuntamas greitai, jei tokio rezonanso nėra, tai to poveikio ir nesulauksim.

Kad akmenų įtaka būtų stipri, jie turi liesti mūsų odą ir dar geriau, jei toje vietoje yra gausu energetinių meridianų ir aktyvių taškų. Riešas ir yra kaip tik ta vieta. Akmenukai liesdami ir masažuodami akupunktūrinius taškus aktyvina energijų srauto tekėjimą iš pirštų galiukų į mūsų organus. Kairėje rankoje energija teka į kūną, o dešinėje atvirkščiai – iš kūno į įšorę. Nešiojant apyrankę ar žiedą ant kairės rankos, akmenukai  tarnaus mūsų vidiniams poreikiams, o nešiojant ant dešinės – akmenų energiją galėsim skirti kitų gydymui ar mokymui.

 

Chiromantijoje riešą, delno zonas ir pirštus valdo planetos. Aiškiai šioje nuotraukoje matyti, kad riešo zoną valdo Neptūnas. Tad, nešiodami apyrankes aktyviname savo meninius gebėjimus, muzikalumą, fantaziją, dvasinę meilę. Apyrankių nešiojimas šioje zonoje padeda prisijungti prie dvasinio egregoro ir giliai išgyventi meditatyvinę būseną. Šalia Neptūno zonos yra Veneros ir Mėnulio kalneliai. Akmenėliai liesdami šias vietas  atveria patraukliausias moters savybes – švelnumą, žavingumą, grožio pajutimą, gebėjimą dalinti meilę, globoti, rūpintis artimaisias, šeima ir savo vaikučiais.

 

Pagal hinduizmo dvasinį mokymą apie čakrų sistemas delnų zonos siejamos su septyniomis čakromis taip pat, kaip ir mūsų kūnas. Ties riešu – Muladhara, kurios aktyvavimas nešiojant apyrankes skatina dvasinės energijos atsiskleidimą, troškimą gyventi, suteikia gyvybinės jėgos, kantrybės, stiprina savisaugą, ištvermę, ritmo jausmą, ryšį su gamta ir žeme, stiprina pasitikėjimą aplinka, skatina siekti pripažinimo.

 

Yra dar viena apyrankių nešiojimo priežastis. Tai galėjimas stebėti, kaip Saulės šviesa atsispindi nuo suvertų apyrankėje akmenėlių. Gerai žinome, kad sklindančios spalvų bangos veikia mūsų jausmus ir nuotaiką. Visi esame pajutę, kad tamsios spalvos sukelia nerimą, o šviesios, švelnios – atsipalaidavimą, romantiškus jausmus, meilę, ryški raudona – aktyvina aistrą ir suteikia energijos. Tad, akmenis reikia ne tik liesti, bet ir į juos žiūrėti, žvilgčioti ir mėgautis jų spinduliavimu, žvilgesiu, spalvų sodrumu. Tuo pasidžiaugti galime nešiojant žiedus, apyrankes ar ilgą pakabuką ant kaklo, o auskarais ir vėriniais ties kaklo dobute ar krūtine teks pasigrožėti veidrodėlyje.

Ką reikėtų žinoti prieš veriant vėrinį

Vėrimui akmenukus reikia atitinkamai paruošti. Pirmiausia aš su švelniu skystu muilu nuo akmenėlių nuplaunu prakaitą, dulkes ir tada gerokai ilgai skalauju po tekančiu vandeniu. Nusausinus ir išpūtus su fenu iš karoliukų vėrimo skylučių vandens likučius, juos suvynioju į lininę servetėlę ir padedu parai į Himalajų druską tamsoje. Taip išvalomos, suardomos, sunaikinamos iki tol prie akmenų prisilietusių žmonių energetinės programos.

Po to akmenukus išimu ir vėl vienai parai padedu įsižeminti į Baltijos kopų smėlį (gyvenu prie pat jūros, tad smėlio iš pajūrio nesunku parsinešti). Šiai įsižeminimo procedūrai puikiai padeda parvežti akmenys iš mano kelionės į Šveicarijos Alpių kalnus, tad jie kartu su Palangos smėliu ir pajūryje surinktais akmenėliais pakrauna karoliukus, suteikdami jiems kalnų stiprybės, tvirtybės, galios, stabilumo ir nemirtingumo.

Atlikus visas šias procedūras jau galima verti apyrankę. Žmogus tai darydamas turi būti geros nuotaikos, nusiteikęs džiaugsmingai ir galvoti apie konkretų žmogų, kuriam bus skirtas tas vėrinys. Reikėtų keturiuose kampuose uždegti po žvakę ir būti su švariais rūbais, švariomis rankomis, moterims reikėtų segėti ilgą iki žemės sijoną, turėtų skambėti rami meditacinė muzika.

Suvertą apyrankę vienai dienai padedu ant tų pačių, iš Alpių kalnų parsivežtų akmenų saulėtoje rytų pusėje. Taip akmenukai pasikrauna saulės energijos, kurią vėliau atiduos mums.

Visą energetinio išvalymo ir pakrovimo procedūrą matote šiose nuotraukose

Straipsnio pradžioje matote apyrankę, kuri buvo suverta merginai iš trijų anksčiau išvardintų akmenėlių.

Tokiu pat metodu buvo parinkti akmenys ir suverta apyrankė vyrui, kuris kreipėsi norėdamas didesnių perspektyvų, bei plėtros savo profesinėje veikloje ir su prašymu sustiprinti jo asmenines pozicijas santykiuose su darbdaviu. Tam tikslui buvo parinkti pagal jo gimimo horoskopą du akmenis – Piritas ir Kalnų krištolas.

 

 

DĖMESIO! Vėrinius parinktus asmeniškai tik jums ir pagal jūsų gimimo horoskopą jokiu būdu negalima duoti nešioti ir net matuotis kitiems. Susikaupusias akmenėliuose energijas reikėtų valyti po tekančiu vandeniu (apyrankėje negali būti metalinių intarpų, nebent tik nerūdijančio plieno intarpas pakabučiui) bent kas mėnesį, po to pakrauti saulutėje rytų ar vakarų pusėje. Kai vėrinys nenešiojamas, jį reikia laikyti atskirai nuo kitų papuošalų, geriausia lininėje švarioje servetėlėje padėjus į dėžutę. Akmenėliams reikia leisti pailsėti kokią savaitėlę ramioje tamsioje vietoje, paskui pakrauti saulutėje rytinėje ar vakarinėje pausėje ir tada vėl juos galima nešioti.

 

Kam tai aktualu ir norėtumėte tokios paslaugos galite užpildyti užsakymo anketą ir aš su jumis susisieksiu.

Užsakymas

  • Konsultacija dėl akmenų parinkimo pagal gimimo horoskopą – 50 eur
  • Kaina už akmenis bus skaičiuojama atskirai pagal jų įsigyjimo savikainą (kažkur apie 30 eur)
  • Akmenukų valymas, energetinis jų iškrovimas ir pakrovimas, jų suvėrimas nemokamai.
  • Siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Akmenų parinkimas pagal gimimo horoskopą arba kaip iš pelenės pavirsti į princesę

Posted by on Rgp 24, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Kas iš mūsų vaikystėje nesipuošdavo savo vyresnių seserų, tetų, mamos ar močiutės karoliais, žiedeliais ir apyrankėmis. Aš su savo jaunesne sese – tai jau tikrai taip. Tokiu metu mes pasijusdavome tikromis gražuolėmis.

Moters tokia jau prigimtis – nesąmoningai mes siekiame turėti tai, kas mums suteikia estetinį pasitenkinimą, malonumą, laimės pojūtį, kas gražu, švelnu, paslaptinga, kas mus užburia, kilsteli nuo žemės, kas mus gali paversti iš pelenės į princesę.

Ir dabar, kai jau esame pačios mamos ar močiutės, ta maža princesė mumyse tebėra ir troškimas puoštis niekur nedingo, tačiau požiūris į papuošalus, o ypač į natūralius akmenėlius, pasikeitė.

Jau žinome, kad jie turi ypatingų magiškų galių, kad jie dėl savo gydomųjų savybių naudojami sveikatos profilaktikai, geriami jų vandeniniai užpilai – eliksyrai, kad jie suteikia energijos, apsaugo nuo piktų dvasių, tarnauja kaip amuletai ir talismanai.

Dėl šių mineralų savybių poreikis nešioti akmenis dar labiau sustiprėjo. Jau ieškome savo akmens, kad jis padėtų išspręsti mūsų asmenybės tobulėjimo, santykių, darbo ar savirializacijos problemas.

Viena iš jūsų esu ir aš. Noras įsigyti akmenį skirtą tik man, kad jis padėtų spręsti mano gyvenimo problemas ir įkvėptų tobulėti, nuvedė pirmiausia prie astrologijos pažinimo ir tik paskui jau prie pačių mineralų.

Ir štai po tiek metų ieškojimų, klausimų, koks gi tas mano akmuo, kaip jį parinkti, kokią techniką naudoti, kokiais autoriais, knygomis pasiremti – pagaliau tapo aišku. Atradau akmens parinkimo metodiką, kuri yra susieta su astrologija, su asmeniniu gimimo horoskopu – tai Gemoastrologinė technika, pagal kurią aš ir parinkau sau mineralus.

Šis atkeliavęs iš senovės akmenų parinkimo menas buvo užrašytas ir išsaugotas Ispanijos karaliaus, gyvenusio XIII – ame amžiuje, Alfonso X Išmintingojo garsiame „Lapidarijos“ traktate.  Žymaus ispanų astrologo Tito Masia dėka šis traktatas buvo iššifruotas ir dabar galime ne vien susipažinti su sena arabų – ispanų Gemoastrologijos tradicija, bet ir puikiai ja naudotis šiame laike.

Šio metodo esmė tokia – kiekvienas akmuo siejamas su tam tikros Žvaigždės energija, kurios pagalba galima „įjungti“ reikalingus taškus horoskope ar suaktyvinti tuščius astrologinius būstus, tokiu būdu yra pritraukiamos palankios aplinkybės įvairių gyvenimo sferų sprendimui.

Visų astrologinių būstų reikšmes, temas rasite šiame straipsnyje Dvylikos astrologinių būstų reikšmės

Pvz.: merginos gimimo horoskopo VII – ame astrologiniame būste nėra planetų, dėl šios priežasties jai sunkiau sekasi surasti partnerį ar išlaikyti ilgesniam laikui užsimezgusį ryšį. Pagal šį metodą surandamas akmuo, kuris yra siejamas su tam tikra žvaigžde ir gali „įjungti“ VII – tą astrologinį būstą. Šiuo atveju tinkamas akmuo – Kalnų krištolas, kuris siejamas su stacionaria žvaigžde MIRA Banginio (Cetus) žvaigždyne 1*27′ Jaučio zodiako ženkle. Kaip teigiama „Lapidarijos“ traktate, parinkto akmens Kalnų krištolo pastovus nešiojimas pritrauks į merginos gyvenimą partnerį, ji galės ištekėti ir sukurti šeimą. Šis akmuo per harmoningus aspektus su horoskopo planetomis puikiai padės sprendžiant taip pat ir kitų astrologinių būstų sritis:

III – bendravimas su artimaisiais,

IV – namai, tėvai, šeima,

IX – mokslai, kelionės,

X – profesija, karjera, tikslai.

Šiuo metodu galima suaktyvinti net kelis astrologinius būstus, parenkant tris ar net keturis akmenis, kurių pagalba galime pritraukti palankias aplinkybes surasti darbą, mokytis, keliauti, įsigyti būstą, susilaukti vaikučių, sustiprinti savo asmenybės pozicijas, tobulėti.

Per „įjungiamą“ Žvaigždę stiprinamos ir kitos planetos, kurios gali būti nesusietos su konkrečia iškilusia dabartine problematika. Tad, naudodami šią akmenų parinkimo metodiką, galime „vienu šūviu nušauti kelis zuikius“ – spręsdami vieną problemą, galime pataisyti reikalus ir kitose srityse.

Pasiremdama šia „Lapidarijos“ traktato pateikta metodika, parenku pagal gimimo horoskopą tik jums asmeniškai tinkančius natūralius akmenis ir suveriu apyrankę.

Čia galite susipažinti su Gemoastrologijos konsultacijos pavyzdžiu ir sužinoti šios paslaugos, bei apyrankės pagaminimo kainą.

Reikia turėti omeny, kad ir kokia tai bebūtų tobula sistema, ji yra tik pagalba žmogui, kuris pats turės savarankiškai tas problemas spręsti. Akmuo, kad ir pats brangiausias, to nepadarys, jis mums gali būti tik stimulas, motyvatorius, skatintojas veikti. Tad, nereikėtų labai jau sureikšminti akmenų įtakos, bet kodėl gi nepasinaudojus gamtos galiomis, jei tik yra tokia galimybė.

Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

Posted by on Rgp 18, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Pagaliau po retrogradinio periodo Merkurijus rugpjūčio 19 d. 07:25 val. Lietuvos laiku pradėjo judėti direktyviai Liūto zodiako ženklu, kuriuo keliaus iki rugsėjo 6 d.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Apie rugpjūčio 24 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo rugpjūčio 29 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.

Saulės užtemimas. Išlaisvinkime savo kūrybiškumą

Posted by on Rgp 9, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

2018 m. rugpjūčio 11 d. Mėnulio šešėlis pagaliau apsilankys ir šiaurinėse platumose. Dalinį Saulės užtemimą stebės Šiaurės Europoje, Šiaurinėje Kanados dalyje, Grenlandijoje, Rusijoje, Mongolijoje, Kinijoje, Šiaurės ir Pietų Korėjoje. Maksimumo metu 12 val. 46 min. bus užtemę beveik 3/4 Saulės disko. Tačiau Lietuvoje užtemimo ir vėl nepavyks išvysti, nes Mėnulio šešėlis prabėgs kiek šiauriau. Pvz., Talino gyventojai galės pamatyti užtemus 2 proc. Saulės.

saulės užtemimas 2018 08 11

Šis užtemimas vyks Saulei bei Mėnuliui esant 19 – ame Liūto zodiako ženklo laipsnyje, šalia Šiaurinio karminio Mėnulio mazgo. Tokiu metu išryškės Liūto – Vandenio ženklų temos.

Liūtas siejamas su talentu, kūryba, vaikais, saviraiška, teatru, renginiais, pramogomis, mylima veikla.

Vandenio ženklas astrologijoje tradiciškai yra siejamas su mokslu, technika, išradimais, naujomis technologijomis, idėjomis, inovacijomis, kosmosu, internetu, astrologija.

Šis užtemimas gali atverti mumyse tokius talentus ir gebėjimus, apie kuriuos net nenutuokėme, skatins mus parodyti kitiems, ką sugebame, norėsis būti pastebėtiems ir įvertintiems. Gimusios naujos idėjos gali sulaukti pasekėjų, žmonės bursis į vienminčių klubus, organizacijas.

Šis laikas palankus intelektualinių uždavinių sprendimui, naujų idėjų gimimui, nestandartinių klausimų sprendimui. Saulės užtemimo energijos įtakoje norėsis atsiskleisti netradiciškai ir orginaliai, puikus laikas pradėti studijuoti astrologiją, astronomiją, aviaciją, kosmologiją, astronautiką.

Šiaurinis Mėnulio mazgas Liūte, šalia kurio ir vyks Saulės užtemimas, gali pagreitinti mūsų planų, nukreiptų atsinaujinimui, realizaciją. Dėka Merkurijaus konjunkcijos su Saule sutiprės noras pareikšti pasauliui savo idėjas, pasidalinti tuo ką ir kaip kuriame, ką naujo išmokome ir kaip tas naujoves taikome savo kūrybiniame procese.

Saulės užtemimas 2018.08.11.

Šis Saulės užtemimas priklauso „Saros 2N (155)“ serijai, šio tipo užtemimai prasidėjo 1928 06 17  ir pasibaigs 3172 07 16.

Bernadette Brady knygoje „Prognostinė astrologija“ apibūdina 2 N serijos temą taip:

„Jeigu šios serijos užtemimas aspektuoja mūsų asmeninį gimimo horoskopą, tai galime išgyventi netikėtą planų griūtį ar gyvenimo stiliaus pokyčius. Tokiu metu galime jaustis pasimetę, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje sulauksime pokyčių ir transformacijos. Kada viskas nusistovės, prasidės persitvarkymas, kurio pasekmes pamatysime ir didžiulę jo įtaką pajusime ateityje. Šios serijos užtemimai kardinaliai keičia žmogaus gyvenimo kryptį netikėtai sugriaudami esamą dabartinę struktūrą.“

Neigiamas šio užtemimo poveikis siejamas su liguistais pergyvenimais dėl kritikos, susireikšminimo ir perdėto svarbumo jausmo. Galimi nuostoliai dėl rizikingų avantiūrų, problemos su vaikais, mylimaisiais ir draugais.

Liūto ženklas siejamas su ego, savo „Aš“ demonstravimu, tad labai nesusireikšminkime, nes galime susidurti su tuo, kad būsime nesuprasti ir atstumti savo draugų bei artimųjų.

Šį Saulės užtemimo įtaką labiausiai pajus tie, kas savo gimimo horoskope Liūto, Vandenio, Jaučio ir Skorpiono zodiako ženklų 14°- 20° laipsniuose turi asmenines planetas ar svarbius astrologinius taškus.

Užtemimo metas netinkamas svarbių sprendimų priėmimui, tad neskubėkime, gerai viską apsvarstykime, nes sprendimų pasekmės turės įtakos mūsų gyvenimo procesams net 19–kai metų į priekį.

Saulės užtemimas – laikas, kai galime stipriai keisti savo likimą, gyvenimo kokybę, galime atsikratyti negatyvių programų, arba, atvirkščiai, įsileisti į savo gyvenimą negatyvą. Todėl reikėtų būti atidiems tam ką kalbame ar galvojame, kokios mūsų mintys šią dieną, ką planuojame ateičiai.

Saulės užtemimio dieną reikėtų vengti aktyvios veiklos, geriau pasiklausykime ramios muzikos, paskaitykime knygą ar pažiūrėkime filmą apie romantišką, dvasingą meilę, pasivaikščiokime prie jūros ar miške.

Parodykime kitiems savo rūpestį ir gailestingumą, supratingumą ir atjautą, pasimelskime, pamedituokime, pabūkime patys su savimi, pasikalbėkime su savo vidiniu „aš“, svajokime.

Nereikėtų pamiršti, kad dažnai užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems.

Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai. Užtemimo poveikis juntamas dvi savaitės prieš ir dvi po užtemimo.

Norint gerai jaustis, reikėtų užtemimo dieną 2 kartus nusimaudyti po kontrastingu dušu – ryte pabaigai apsipilti šaltu vandeniu, vakare – šiltu.

Tinkamai pasiruoškime šiai dienai – gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime ir tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime – išsipildys.

Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – “nėra pinigų”. Kitaip jų iš tikrųjų nebus.

Jei turime skolų, tai Saulės užtemimo periodas – geriausias laikas atsikratyti jų. Grąžinkime jas būtent šią dieną. Gražinti skolas tokiu metu – reiškia, atsikratyti to, kas kliudo mūsų materialiai gerovei.

Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui, galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų. Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai mesti rūkyti.

Atsisveikinkime su savo praeitimi ir atverkime savo širdį naujam gyvenimui!

Lilit Vandenyje. Noriu būti laisva ir originali

Posted by on Rgp 7, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

originalu1

2018 m. rugpjūčio 6 d. Lilit (Juodasis Mėnulis) perėjo į Vandenio zodiako ženklą, kuriuo keliaus iki 2019 m. gegužės 3 d.

Lilit astrologijoje siejama su emociniais troškimais, geismu, su labai stipria motyvacija veikti, kad tie norai ir troškimai būtų patenkinti bet kokia kaina. Lilit veikia išjungdama proto balsą, dėl to galime peržengti moralės ar padorumo ribas.

Pasibaigus šiam laikotarpui tenka gailėtis ar patirti nepatogumo, gėdos jausmą ar emocinius pergyvenimus dėl to, ką tuo metu buvome padarę, pasakę ar nusprendę.

Vandenis siejamas su laisve, revoliucijomis, originalumu, tradicijų, įstatymų nesilaikymu, organizacijomis, draugais, draugyste, netradiciniais santykiais, naujais seksualiniais potyriais, idėjomis, atradimais, nušvitimu, naujomis technologijomis ir, žinoma, astrologija.

lilit

Lilit Vandenyje aktyvins, įkvėps, gundys, skatins siekti atnaujinti visą Vandenio valdomą sferą bei santykius, seksualinius potyrius, asmeninį savo stiliaus įvaizdį, formą, informacijos pateikimą, komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Norėsis būti originaliu, ieškosime įvairiausių būdų išsiskirti iš kitų, gal kiek ir šokiruojančių, kad tik nebūtume į ką nors panašūs. Lilit, kad pasiektų savo tikslą, skatins mus naudoti tam leistinas ir neleistinas priemones bei formas.

Noriu būti laisvu žmogumi, orginalus ir į nieką nepanašus!

Lilit mus motyvuos griauti atgyvenusias mąstymo, tradicijų, darbo tvarkos nuostatas, veikti būtent taip ir ne kitaip.

Tokiu metu visko norėsis pasiekti kuo greičiau – čia ir dabar. Gali pritrūkti kantrybės, norėsis viską kirsti iš peties, nenorint net aiškintis susidariusių aplinkybių.

Troškimas nutraukti santykius, išsilaisvinti iš nuobodaus, varginančio darbo gali būti taip stipriai užvaldęs mūsų emocijas ir būti bekompromisinis, kad sprendimas viską pagaliau baigti, gali būti priimtas staiga, netikėtai nei pačiam, nei aplinkiniams, ir nesvarbu, kad visas iki šiol buvęs gyvenimas gali apvirsti aukštyn kojomis per vieną sekundę.

Praėjus kuriam laikui, šį periodą prisiminsime, kaip žemės drebėjimą, kaip sprogimą, kuris buvo skausmingas, bet neišvengiamas, gal gailėsimės paskubėję, forsavę įvykius, tačiau visgi suprasime, kad pokyčiai išėjo tik į gera, ir klausime savęs, kodėl to nepadarėme anksčiau.

Žengdami pokyčių link stenkimės išlikti tolerantiški kitiems, stenkimės neįskaudinti savo artimųjų, tėvų, draugų, kolegų. Paaiškinkime, kad atėjo man laikas keistis, keisti savo aplinką, atsinaujinti, tobulėti.

Visus astrologijos mylėtojus Lilit motyvuos rimčiau užsiimti šio mokslo studijomis, tyrinėjimais, praktinių žinių taikymu, konsultavimu. Visgi būkime atidūs,  kruopščiai pasiruoškime, neskubėkime, kad informaciją, kurią transliuojame būtų tiksli ir atsakytų į klausiančiojo užduotus klausimus.

Šiam Lilit Vandenyje laikotarpiui tinka šis senas geras posakis – nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

Gytis Paškevičius yra sukūręs net dainą apie tai, pasiklausom ir nusišypsom :)

Venera Svarstyklėse. Kai dvi mylinčios širdys plaka vienu ritmu

Posted by on Rgp 6, 2018 in Astrologijos abėcėlė, Straipsniai | 0 comments

Venera nuo rugpjūčio 14 d. iki rugsėjo 9 d. keliaus Svarstyklių zodiako ženklu.

Tokio tranzito metu nutyla karo triūbos, žmonės ieško taikos ir harmonijos santykiuose, sėdasi už derybų stalo ir stengiasi konfliktus spręsti taikiai.

Tampame labiau kantresni kitų jausmams ir poreikiams, geriau suprantame poelgių motyvus, todėl tokiu metu demonstruojame taikingumą, lengviau surandame kompromisą, esant nesutarimams ieškome bendrų sąlyčio taškų, siekiame išsaugoti gerus santykius.

Kyla noras bendrauti pirmiausia dvasiškai, stengiamasi suprasti pašnekovą. Tokiu metu labiausia vertinamas jautrumas, subtilumas, taktiškumas, diplomatiškumas.

Tokiu laiku galime sulaukti pasiūlymų bendradarbiavimui, sudaromos sąjungos, pasirašomos sutartys. Žmonės jaučia poreikį būti kartu su savo bendraminčiais, tad koncertų ir teatrų salėse žiūrovų trūkumo nebus.

Labai geras laikas prezentacijoms, visuomeniniams renginiams, susietiems su aukštąja mada, menais, modelių bizniu. Žmonės tokiu metu labiau nei bet kada yra linkę leisti pinigus gražiems daiktams ir malonumams. Dėka sutuoktinio ar darbo partnerių galima sulaukti ir nemažų piniginių įplaukų.

Moterims tokiu metu norėsis jaustis gražiomis, patraukliomis, atsiras noras puoštis, flirtuoti. Vyrai neliks abejingi moterų kerams ir stengsis užkariauti jų dėmesį demonstruodami savo paslaugumą ir gražias manieras.

Nauja pažintis tokiu laiku gali atverti galimybę  puikiam dalykiniam bendradarbiavimui arba gali būti gera pradžia santykiams, kurie gali baigtis vedybomis arba šie žmonės ateityje gali tapti gerais draugais.

Meilės santykiuose galima laukti gerų poslinkių, pvz.: pora gali nuspręsti sujungti savo likimus, tuoktis. Tai labai geras laikas sužadėtuvėms, vedyboms ar kitoms iškilmėms.