Venera direktyvinė. Moterys vėl sužydės

Birželio 25 d. 9:47 val. Lietuvos laiku Venera iš retrogradinio judėjimo pajudėjo į direktyvinę fazę.

Baigėsi rimtas jausmų, santykių poroje patikrinimo laikas. Tie, kurie sugebėjo išlaikyti šį egzaminą ir išsaugoti tarpusavio ryšį, galės ramiau atsikvėpti ir kartu toliau žygiuoti gyvenimo keliu.

Periodas, kai moterų savijauta buvo bloga, kai nepasitenkinimas savo išvaizda vedė į neviltį ir mus pačias, ir aplinkinius, baigėsi.

Daugiau nebesiskųsime, kad neturime kuo apsirengti ar pasipuošti. Tiesiog imsimės kurti naują savo įvaizdį – atnaujinsime savo kosmetiką, šukuoseną, rūbus, siūsime, gaminsime papuošalus.

Vėl būsime laimingos ir švytinčios. Vyrai tikrai neliks abejingi mūsų grožiui.

Mielos moterys, nepamirškime senos tiesos – pirmiausia pasirūpinkime savimi, pamilkime save, tai ir kiti mus mylės.

Venera iki  rugpjūčio 7 d. dar keliaus Dvynių zodiako ženklu, skatindama mus puoštis, įkvėpdama meilę, taiką ir harmoniją santykiuose su mylimuoju/ja. Tokiu laiku norėsis lengvo nieko neįpareigojančio flirto, romantiškų pasivaikščiojimų ir gražių žodžių.

Nuo rugpjūčio 7 d. Venera įženks į Vėžio zodiako ženklą. Venera keliaudama Vėžio zodiako ženklu sužadins ypatingus jausmus šeimai, tėvams. Būsime nusiteikę šiltam, nuoširdžiam, atviram bendravimui, norėsis pasikviesti savo artimuosius ar patiems eiti į svečius.

Direktyvinės Veneros metu pajudės į priekį užstrigę reikalai susieti su finansais, pirkiniais, santykiais, meile.

Tik nepamirštame, iki liepos 12 d. Merkurijus retrogradinis, tad tikriname kelis kartus sutartis, ataskaitas, deklaracijas, įsigyjamo daikto kokybę.