Direktyvinis Merkurijus. Tai kas strigo, pajudės į priekį

Pagaliau birželio 23 d. 01:00 val. Lietuvos laiku Merkurijus pradėjo judėti direktyviai.

Tai  reiškia, kad smegenys pradės geriau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, kai kurie dalykai pradės judėti greičiau, geriau seksis moksle, komunikavime, kelionėse, prekyboje.

Galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Merkurijus keliaus Dvyniais, o nuo liepos 15 d. judės Vėžio ženklu.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį. Taip ir reikalai po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį, apie liepos 1 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo  liepos 9 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.