Venera direktyvinė. Moterys vėl sužydės

Sausio 29 d. 10:45 val. Lietuvos laiku Venera iš retrogradinio judėjimo pajudėjo į direktyvinę fazę.

Baigėsi rimtas jausmų, santykių poroje patikrinimo laikas. Tie, kurie sugebėjo išlaikyti šį egzaminą ir išsaugoti tarpusavio ryšį, galės ramiau atsikvėpti ir kartu toliau žygiuoti gyvenimo keliu.

Periodas, kai moterų savijauta buvo bloga, kai nepasitenkinimas savo išvaizda vedė į neviltį ir mus pačias, ir aplinkinius, baigėsi.

Daugiau nebesiskųsime, kad neturime kuo apsirengti ar pasipuošti. Tiesiog imsimės kurti naują savo įvaizdį – atnaujinsime savo kosmetiką, šukuoseną, rūbus, siūsime, gaminsime papuošalus.

Vėl būsime laimingos ir švytinčios. Vyrai tikrai neliks abejingi mūsų grožiui.

Mielos moterys, nepamirškime senos tiesos – pirmiausia pasirūpinkime savimi, pamilkime save, tai ir kiti mus mylės.

Venera iki kovo 6 d. dar keliaus Ožiaragio zodiako ženklu, skatindama mus neskubėti, gerai viską apgalvoti, planuoti, skirti daugiau dėmesio profesiniam tobulėjimui, nei meilės reikalams.

Nuo kovo 6 d. Venera įžengs į Vandenio zodiako ženklą. Venera keliaudama Vandeniu sužadins norą atnaujinti savo įvaizdį, garderobą, šukuoseną, net gal pakeisti savo plaukų spalvą, skatins užmegzti naujas pažintis, norėsis susitikti su draugais, bendraminčiais, kils noras studijuoti astrologiją.

Direktyvinės Veneros metu pajudės į priekį užstrigę reikalai susieti su finansais, pirkiniais, santykiais, meile.

Tik nepamirštame, iki vasario 4 d. Merkurijus retrogradinis, tad tikriname kelis kartus sutartis, ataskaitas, deklaracijas, įsigyjamo daikto kokybę.