Pagaliau reikalai pajudės pirmyn. Merkurijus direktyvinis.

Pagaliau po retrogradinio periodo Merkurijus vasario 4 d. 6:12 val. Lietuvos laiku pradėjo judėti direktyviai Ožiaragio zodiako ženklu, kuriuo keliaus iki vasario 14 d., po to įžengs į Vandenį.

Tokiu metu smegenys pradės aktyviau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, nebejausime streso darbe, be kliūčių gausime reikiamą ir aiškią informaciją, lengviau komunikuosime, susipažinsime, greičiau galėsime įsisavinti naujas programas, nebeliks kliūčių vykdant remontus, pristatant savo veiklą visuomenei, persikeliant į naują gyvenamąją vietą ar darbovietę – visi reikalai pradės judėti greičiau.

Tad galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį.

Taip ir reikalai – po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį. Nuo vasario 10 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo vasario 22 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.