Būkime atidūs. Merkurijus retrogradinis

Merkurijus – planeta, su kuria siejama labai daug mūsų gyvenime – bendravimas, komunikavimas, sandoriai.  Todėl žinoti kada retrogradinis jo periodas būtina!

Nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 15 d. retrogradinis Merkurijaus periodas Mergelės zodiako ženkle. O tai reiškia, kad vertėtų lukterti su jau suplanuotais reikalais, ir kad reikėtų būti labiau atidesniais, nei paprastai. Nesusipratimai, nenuovokumas, pastabumo stoka ir kitos problemos bendravime būdingos retro Merkurijaus laiku. Labai svarbu bendraujant su kolegomis ir partneriais tikrinti informaciją, pasitikslinti, ką jie norėjo pasakyti.

Verta atsiminti, kad tokiu laiku geriau neplanuoti kelionių, svarbių pasitarimų ar pažinčių. Jei galite, geriau šiomis dienomis nepirkite kompiuterių ar telefonų.

Tačiau šis periodas turi ir teigiamų aspektų – tai puikus laikas, pasitelkus turimą gyvenimišką patirtį, savo darbų, planų, svajonių, tikslų peržiūrai ir jų korekcijai, ištaisymui.

Atkreipkite dėmesį į savo praeityje padarytas klaidas – tai padės nekartoti jų ateityje, kai Merkurijus  rugsėjo 15 dieną pajudės vėl direktyviai.