Šventė pagal kosminį kalendorių. Neptūnas įžengė į Žuvis

Sveikinimai –  visiems sapnuotojams, fantazuotojams, svajotojams, dvasiniams mokytojams, mistikams, ezoterikams, okultistams, astrologams, vienuoliams, dvasingiems, medituojantiems, besimeldžiantiems,  idealistams, altruistams, aukotojams, pasiaukojantiems, ekstrasensams, telepatams.

Ekstazės, kaifo ieškotojams, jūreiviams, keliautojams, gamtos mylėtojams,  poetams, rašytojams, kompozitoriams, muzikantams, dailininkams, dainininkams, režisieriams, aktoriams, scenografams, šokėjams, dizaineriams, fotografams, kinematografams.

Chemikams, medikams, vaistininkams, psichologams, slaugytojams, ligoninių, poilsio namų, SPA, baseinų darbuotojams,  poilsio organizatoriams, poilsiaujantiems, emigrantams.

Mylintiems, įsimylėjusiems, laukiantiems savo princo/princesės ant balto žirgo, dūsautojams, besiilgintiems, romantikams, norintiems nuskristi nuo realybės, laukiantiems savosios Mūzos, įkvėpimo, pakylėtiems ir kitiems svajokliams.

Pagaliau dvasinės meilės, įkvėpimo, pasiaukojimo valdovas Neptūnas šiąnakt įžengė į savo valdomą Žuvų zodiako ženklą, kuriame karaliaus visus 13 metų. Toks įvykis atsitinka tik vieną kartą per 165 metus.

Plačiai atverkime savo sielos duris meilei, kūrybai, dvasingumui ir mūsų gyvenimas taps prasmingesnis ir gražesnis.

Tad pagaliau ir į mūsų kiemą atėjo šventė. Valioooo!!!