Horoskopų sudarymas

Gimimo horoskopas – nusako asmenybės bruožus, temperamentą, jo ypatingų sugebėjimų, talento potencialą.

Suderinamumo horoskopas – nusako poros emocinį-psichologinį atitikimą – koks yra vienas kito supratimas, seksualinis atitikimas  – yra potraukis ar ne, jautrumas vienas kitam.

Gimimo horoskopas

Kas tai? Tai asmeninio gimimo horoskopo analizė, nusakanti asmenybės bruožus, temperamentą, jo ypatingų sugebėjimų, talento potencialą, jo silpnąsias ir stipriąsias puses, kompleksus ir kaip juos įveikti, patobulinti. Pateikiami atsakymai apie tai, kokiam psichotipui priklauso žmogus, koks yra jo seksualumo poreikis, ar tai konfliktiška asmenybė ar ne, koks partnerio tipas jam tiktų. Analizuojama ką pats gali duoti partneriui ir ko tikiesi sulaukti iš jo.

Žinant tikslų gimimo laiką, atliekama žymiai platesnė interpretacija – įmanoma apibrėžti per kokius įvykius ir sferas asmens sugebėjimai, talentas, jo potencialas gali pasireikšti. „Matomi“ atsakymai ar yra galimybė realizuoti meilės santykius ir su kuo tai gali būti susieta, pvz.: romantiška meilė, finansinis išskaičiavimas, kelionėje, darbe ir kt.

Poros partnerystės suderinamumo horoskopas

Kodėl reikalinga sinastrinė – suderinamumo analizė?

Kas tai? Tai analizė, kurios metu nagrinėjamas tik poros partnerystės suderinamumo horoskopas. Nustatomas poros emocinis-psichologinis atitikimas – vienas kito supratimas, suvokimas, intuityvumas, jautrumas vienas kitam, panašus grožio, harmonijos pajutimas, abipusis simpatijos jausmas; seksualinis atitikimas – yra potraukis ar ne, temperamentas – šaltas, karštas; konfliktiškumas – konfliktų tipai ir formos; laimės pojūtis – kodėl poroje vienas laimingas, o kitas – ne; aiškinamasi ilgalaikė ar trumpalaikė jų sąjunga.

Abiejų partnerių gimimo horoskopai + poros partnerystės suderinamumo horoskopas

Kodėl reikalinga sinastrinė – suderinamumo analizė?

Kas tai? Tai analizė, kuriai paruošiami 3 horoskopai: vyro ir moters gimimo horokospai atskirai ir bendras poros horoskopas. Iš pradžių atliekama asmeninių horoskopų analizė (I variantas) ir tik tada traktuojamas bendras partnerystės suderinamumo horoskopas (II variantas).

Konsultacijos būdai

Konsultacijos tik žodžiu: telefonu, Skype. Horoskopas (pavyzdžiai paveiksliukuose) klientui siunčiamas el. paštu.

Konsultacijos nėra sausos astrologinės teorijos išdėstymas profesiniu žargonu! Horoskopai interpretuojami per konkrečios problemos, iškilusių klausimų prizmę, remiantis astropsichologija.

Sudariusi jūsų asmeninį gimimo horoskopą, pateiksiu jo interpretaciją. Įsigilinę į jūsų problemą ar klausimą, pabandysime kartu paieškoti jo šaknų, pajusti kokia linkme veda nuojauta ir pažiūrėti, kas „parašyta“ horoskope. Konsultacijos reikalauja tiek jūsų pasitikėjimo, tiek mano pasiruošimo. Vertinu jūsų atvirumą, užtikrinu privatumą ir rūpinuosi realiais pokyčiais jūsų gyvenime.

Parašykite man, esu pasirengus patarti nuo ko būtų galima pradėti. Atsakau į el. laiškus tik asmeniškai ir skiriu savo klientams asmeninį dėmesį ir rūpestį.

Atsiliepimai

Rita: Laba diena, vis noriu Jums parašyti, kad gražiai viską išaiškinote mums, viskas pas mus gerai, esame laimingi ir kuriame ateities planus 🙂  ačiū Jums už tas žinias, kurias suteikėte vienam apie kitą 🙂