Kada pradėti lieknėti? Datos nustatymas

Kada pradėti lieknėti, kada pats tinkamiausias tam laikas – ne vienas užduodame šiuos klausimus. Astrologija ir čia mums gali padėti. Pasinaudojus šiomis rekomendacijomis, lieknėjimo rezultatai gali mus maloniai nustebinti. Svarbu nepražiopsoti patį tinkamiausią momentą.

 

Svorio metimo pradžios kalendorius pagal gimimo datą.

Paslaugų užsakymas

Skaičiuojame mėnesius

Visai tinkamas laikas kovai su antsvoriu – tai

MĖNUO PRIEŠ GIMIMO DIENĄ. Kaip taisyklė, prieš 30 dienų iki gimtadienio mus užpuola apatija, nesinori pramogų, dirbti, bendrauti su draugais, lepinti save skaniu maistu. Tokiu būdu žmogus apmąsto praėjusių metų savo asmeninį gyvenimą, išsivalo savo protą, sielą ir taip pat kūną, kad per savo gimimo dieną galėtų priimti naują energiją. Momentas labai palankus: apetitas sumažėjęs, riebalų deginimas vyksta greičiau, juk organizmas nusiteikęs apsivalyti. Tik truputį padėkite jam: neįtikinėkite savęs dar suvalgyti mažą šaukštelį…

PIRMAS MĖNUO PO GIMTADIENIO (gimimo diena +30 dienų) – dovana tiems, kas tiksliai įsivaizduoja savo idealią figūrą, nori sąmoningai ją modeliuoti, mėgsta aktyviai sportuoti. Apetitas šiuo laikotarpiu taip pat  sumažėjęs, nes gimtadienio dieną  įsiliejusi nauja energija suteikė „energetinio sotumo“ jausmą.

TREČIAS MĖNUO PO GIMIMO DIENOS – tinkantis tinginiukams. Šio mėnesio metu labai lengva mesti svorį pagerinus medžiagų apykaitą –  naudojant vitaminus ir daugiau judant. Turėkite omenyje, kad informacijai ir medžiagų apykaitai vadovauja ta pati Merkurijaus planeta. Taigi, jei daugiau bendrausite ir skaitysite – tai automatiškai pagerės ir medžiagų apykaita, atjaunėsite, numesite kelis kilogramus. Be to Merkurijus taip pat globoja jaunus žmonės. Leiskite daugiau laiko su jaunimu, ypatingai su paaugliais, tai irgi padės numesti svorį. Šiuo metu pradėtas viršsvorio metimas toliau vyks lengvai ir komfortabiliai.

DEŠIMTAS MĖNUO NUO GIMIMO DIENOS ( t.y. 3 mėnesiai iki sekančio gimtadienio) – tiems, kurie yra tvirtai nusprendę, pasirįžę pasiekti supermodelio parametrų. Šiuo metu pačios griežčiausios dietos, asketiškas gyvenimo būdas, sunkūs fiziniai pratimai lengviausiai pakeliami ir pasiekiami puikiausi rezultatai. Šiuo metu pradėjus lieknintis, jūsų figūra taps ideali ir numesti kilogramai nebegrįš daugiau niekada.

Skaičiuojame dienas

Vartant kalendoriaus lapelius, galima išsirinkti lieknėjimo pradžios dieną pagal Mėnulio padėtį zodiako ženkluose.

*Mėnulis Vandens zodiako ženkluose  -Vėžyje, Skorpione, Žuvyse
Pradėjusioms mesti svorį šiuo metu, neilgam užteks kantrybės, tokiu laiku vyrauja emocijų kaita, poreikis komforto ir visokiausi kaprizai.

*Mėnulis Ugnies zodiako ženkluose – Avine, Liūte, Šaulyje
Nelabai geras laikas. Ugnies stichija nepakenčia pastovumo, o gražios figūros sukūrimui reikalinga ištvermė ir kantrybė.

*Mėnulis Žemės stichijos zodiako ženkluose – Jautyje, Mergelėje, Ožiaragyje
Tai labiausiai tinkamas laikas pradėti mesti svorį. Mėnulis Ožiaragyje geriausias laikas lieknėjimo pradžiai, juk Ožiaragis – asketas, nekelentis ypatingų reikalavimų. Rezultatai – numestas svoris nebegrįš niekada.

*Mėnulis Oro stichijos zodiako ženkluose – Dvyniuose, Svarstyklėse, Vandenyje
Tai taip pat tinka pradėti lieknėti, ypač geras kai Mėnulis Svarstyklėse. Oro ženklai sukuria lengvumo nuotaiką, įgalina paprasčiau žiūrėti į sunkumus, pagreitina medžiagų apykaitos procesus, perjungia dėmesį nuo žemiškų reikalų į dvasinius. Svarstyklės – harmonijos ženklas, o jas valdo grožio planeta Venera ir griežtų formų planeta Saturnas. Kartu jie padeda nuglūdinti figūrą ir suformuoti ypatingai gražų kūną.