Astrologijos mokykla online

Mano Astrologijos mokyklai online jau 15 metų! Tikriausia Jūs svajojate mokytis profesionalios astrologijos, bet neturite galimybės lankyti paskaitų, ar neturėjote ankščiau tam sąlygų, ar nuo perskaitytų daugybės knygų galvoje chaosas, arba norite mokytis nuo „nulio“ internetu namuose? Tada šios astrologijos studijos – Jums.

Jūs išmoksite:

 • Patys savarankiškai sudaryti horoskopą.
 • Savarankiškai interpretuoti pagal astrologinių simbolių prasmę.
 • Nustatyti pagrindinius žmogaus charakterio bruožus, polinkius ir gebėjimus.
 • Nustatyti jo likimo ypatybes ir galimus įvykius.
 • Valdyti astrologinę programą Zet.

Jūs žinosite:

  • Astrologijos, kaip sistemos pagrindinius principus.
  • Planetų astrologinę simboliką.
  • Zodiako ženklų astrologinę simboliką.
  • Pagrindinių aspektų astrologinę simboliką.
  • Būstų (astrologinių namų) simboliką.
  • Gimimo horoskopo traktavimo principus, bendrą ir teminę analizę.

 Astrologijos mokyklos online kursų programa

I kursas – Astrologijos pradžiamokslis

Trumpą įvadinį nemokamą pradžiamokslio kursą rasite čia

Su būstų reikšmėmis galite susipažinti šiame straipsnyje Dvylikos astrologinių būstų reikšmės

I – mo kurso kaina – 450 € 

 Registruotis kursams

Baigusieji I-ąjį kursą galės tęsti studijas.

II kursas – Santykių astrologija 

Kainą nurodysiu asmeniniame pokalbyje

III kursas – Prognostika 

IV kursas – Chorarinė ir Elektyvinė astrologija

Chorarinių būstų valdovų žodynas (rusų kalba)

Štai keli pavyzdžiai, kaip gali padėti chorarinė technika surasti dingusį daiktą.

Kur dingo pincetas?

Ar atrasiu telefoną?
Palikau mobilų telefoną atsiimdama siuntinį prieš pat uždarant paštą, na žiopla, ką jau kitaip pasakysi, grįžus namo tik pasisgedau. Supratau, kad tik kitą dieną iš ryto lėksiu ten. Aišku labai nerimavau, ar atrasiu jį. Be telefono, kaip be rankų!
Tad su tokiomis nerimastingomis mintimis, pagalvojau, kad imsiu ir sudarysiu chorarinį horoskopą ir pažiūrėsiu, ką jis man pasakys. Šio klausimo analizavimą pristatau jums, pasižiūrėkit ir sužinosite kuo pasibaigė ši istorija. 

Mokymosi būdas

Vienos paskaitos trukmė – 2 val., dažnumas – 2 k. per savaitę. Mokytis galima pradėti jums patogiu laiku ir dažnumu. Mokymosi tempas ir apimtis parenkama individualiai, pagal studijuojančio galimybes ir pasiruošimą.

Išklausiusiems kursus išduodamas sertifikatas.

Užtenka įsigyti mikrofoną ir įsijungti “Skype” – gyvas bendravimas su mokytoju bus pasiekiamas tiesiogiai iš jūsų namų. Galėsime bendrauti asmeniškai nesvarbu kokiame pasaulio kampelyje būtumėte!

Jei tau tai įdomu, bet nedrįsti ar tiesiog nežinai “kas ir kaip”, paskambink man ir pakalbėsime –  skype call rimakaruz rimakaruz arba rašykite  rima@astrologijosmokykla.lt

Kursų metu naudosime astrologinę programą “Zet”

Astrologijos pradžiamokslis. Įvadas (prezentacija)

Astrologinės programos  Zet galimybes dirbti su dviem horoskopais vienu metu galite pamatyti čia

Kompozito horoskopo sudarymo nustatymai Zet’o programoje

Kursų absolventės

Smagu, kad online kursai suburia astrologijos mėgėjus iš įvairių pasaulio kampelių. Absolvenčių geografija siekia Norvegiją, Angliją, Airiją, Šiaurės Airiją, Graikiją, Italiją, Vokietiją, JAV, Daniją, Kiprą, Lenkiją, Lietuvą.

Sveikinu baigusias astrologijos  I-ąjį kursą: Kristiną iš Vilniaus, Agnę Š. iš Radviliškio, Donaldą iš Vilniaus, Agnę N. iš Norvegijos, Prancišką iš Vilniaus, Jolantą iš Anglijos, Jolitą iš Utenos, Vilmą iš Airijos, Agnę iš Klaipėdos, Ingą iš Norvegijos, Aušrą iš Graikijos, Dianą iš Airijos, Jolitą iš Italijos, Ingą iš Vilniaus, Dianą iš Airijos, Eglę iš Londono,Vaidą iš Panevėžio, Kristiną iš Šiaulių, Nataliją iš Palangos, Gintarę iš Raseinių, Ainą iš Kuršėnų, Virginiją iš Londono, Dianą iš Kauno, Rasitą, Rūtą ir Liną, Vijoletą iš Anglijos, Tomą iš Airijos, Simoną iš Anglijos,  Juliją ir Loretą iš Vilniaus, Nerijų iš Palangos, Mildą iš Vokietijos, Virginiją iš JAV, Editą iš Vokietijos, Birutę iš Skuodo, Aušrą iš Zarasų, Ritą iš Krokuvos, Moniką iš Vilniaus, Kristiną iš Kauno, Daivą iš Subačiaus, Laurą iš Šiaurės Airijos, Jūratę iš Šiaurės Airijos, Sofiją iš Airijos, Venesą ir Vidą iš Norvegijos, Ronaldą iš Vilniaus, Indrę iš Druskininkų, Daivą iš Vokietijos, Aušrą iš Švedijos, Aliną iš Škotijos, Renatą iš Airijos, Virginiją iš Panevėžio, Loretą ir Aistę iš Airijos, Roką ir Rūtą iš Vilniaus, Ievą iš Norvegijos, Oksaną iš Vilniaus, Aureliją iš Londono, Karoliną iš Vokietijos.

Sveikinu Rūtą, Liną ir Audronę iš Anglijos, Daivą iš Vilniaus, Linutę iš Londono, Vilmą iš Dublino, Jūratę iš Šiaurės Airijos, Kristiną iš Kauno, Birutę iš Skuodo, Laurą iš Šiaurės Airijos, Virginiją iš Londono, Daivą iš Kauno, Aistę iš Dublino baigusias  II-ąjį kursą.

Daiva iš Subačiaus, Audronė ir Lina iš Swansea, Kristina iš Kauno, Sofija ir Laura iš Airijos, Aistė iš Dublino baigė visus tris kursus, o Lina iš Londono baigę ir IV kursą – Chorarinę ir Elektyvinę astrologiją – šaunuolės, sveikinu!

Sveikinu 2023 metais pradėjusias studijuoti I – mą Pradžiamokslio kursą  – Karoliną iš Bonos, Gretą iš Vilniaus pradėjusią studijuoti III – čią Prognostikos kursą.

Sveikinu Aureliją iš Londono 2022 m. pradėjusią studijuoti I – mąjį astrologijos Pradžiamokslio kursą.

Sėkmės visiems mano mokiniams!

Sveikinu Linutę iš Londono baigusią visus keturis kursus!

Semenko AugustinaBūsimosioms astrologėms 12- ka labiai vertingų žymios astrologės Avgustinos Semenko patarimų, kuriuos būtina gerai įsisąmoninti:

1. Не считай себя умнее Господа Бога – Nelaikyk savęs protingesniu už Dievą.
2. Астрологию не так легко опровергнуть. – Astrologiją ne taip lengva paneigti.
3. Говори не более 1/10 того, что знаешь. – Sakyk ne daugiau 1/10 ką pats žinai.
4. Не отвечай на незаданные вопросы. – Neatsakinėk į neužduotus klausimus.
5. Если человек не может (не хочет) тебя услышать, он не услышит. – Jeigu žmogus negali (nenori) tavęs girdėti, tai jis ir neišgirs tavęs.
6. Говоря о будущем, называй периоды, но не даты, и процессы, но не события. – Sakydamas apie ateitį nurodyk periodus, o ne datas, nurodyk procesus, o ne įvykius.
7. Главное препятствие астролога – неаккуратность. – Astrologui svarbia kliūtimi gali tapti jo neatidumas.
8. Если не хочется строить карту – не строй, не хочется ее читать – не читай. – Jei nesinori sudaryti kam nors horoskopo – nesudarinėk, jei nesinori jo analizuoti – neanalizuok.
9. Читая карту, не хватайся за голову и не смотри на человека с жалостью. – Analizuodamas horoskopą neimk visko į širdį (neimkis už galvos) ir nežiūrėk į žmogų su gailesčiu.
10. Не следует человеку излагать его карту, карму, дхарму и основы астрологии одновременно. –  Nereikia aiškinti žmogui visą jo horoskopą, karmą, džharmą ir astrologijos pagrindus vienu metu.
11. Бог в первую очередь учит тебя и во вторую очередь – тех, кто тебя слушает. – Dievas visu pirma mokina tave (turima omeny astrologą) ir tik paskui tuos, kurie klausosi tavęs.
12. Чужая жизнь не ребус и не поле битвы, а всегда загадочное и неведомое существо, которое показывается лишь тому, кто его изначально любит. – Svetimas gyvenimas ne rebusas ir ne kovos laukas, o visada paslaptingas ir nepaprastas kūrinys, kuris atskleidžiamas tik tam (turima omeny astrologą), kuris be iš lygų myli jį(turima omeny žmogų, kuriam astrologas nagrinėja jo horoskopą).
Kodėl gi mokytis?

01

Tas gražus skritulys iš linijų, taškų, kampų ir ženklų, kurį mums nupaišo kompiuterinė programa (naudosime laisvai prieinamą „ZET“), atrodo per ne lyg mistiškai ir neįskaitomai, ar ne? Paskaitų metų pamatysite, kad taip nėra. Senovės mokslas, astrologija, turi sukaupęs kalnus knygų apie ženklų reikšmes. Triukas – teisingai šią informaciją interpretuoti konkretaus „skritulio“ atveju.

Astrologijos mokslo pagrindai suprantami kiekvienam „paprastam“ žmogui, norinčiam įvaldyti papildomą pažinimo įrankį. Kursų tikslas – išmokti savarankiškai rasti atsakymų gaires, vadovaujantis asmeninio horoskopo interpretacija.

 O kokia praktinė nauda?

Susipažinę su planetų prigimtimi ir suprasdami kur ir kaip jos „stovėjo“ žmogaus gimimo metu, galime nustatyti žmogaus charakteristiką: jo būdo bruožus ir poelgių šablonus, santykį su materialiais ir dvasiniais dalykais, namų vertinimą, meilės santykių poreikį, gebėjimą  užjausti, sveikatą, kūrybingumą, pomėgius, draugų, karjeros, realizacijos darbe poreikį ir kt.

Svarbiausi atsakymai, žinoma, bus susiję su mūsų saviraiškos galimybėmis ir širdies reikalais. Gyvenime dažnai būna, kad jaučiamės nežiną, kuriuo keliu pasukti. Širdis, atrodo, sako viena, protas – kita. O kur dar artimieji ar tėvai, stipriai įsitikinę, žiną ko jums reikia ar kokį darbą turite dirbti („iš piešimo nepragyvensi!“, „tau reikia studijuoti teisę“, „jis tau netinkama pora“ ir pan.). Gebėjimas perskaityti savo asmeninį „kosminį pasą“ – vienas iš teisingiausių kelių jūsų pasirinkimui, kai stovite gyvenimo kryžkelėje.

Šiuolaikinės priemonės ir internetas leidžia pasiekti begalinės apimties informacijos, ko gero, bet kuriuo klausimu. Esmė – atskirti pelus nuo grūdų, o tuos „grūdus“ lengvai ir greitai įsisavinti, kitaip – atmesti tai kas nereikalinga, užakcentuoti esmę. Štai tai ir bandysime kartu įgyvendinti kursų eigoje.

Išklausę ir išmokę kursų medžiagą, galėsite savarankiškai sudaryti savo ir savo artimųjų, draugų horoskopus ir juos interpretuoti.

Atsiliepimai

Aistė(Airija)

“Norėčiau padėkoti ir paskatinti kitus pildyti svajones mokinantis astrologijos su mokytoja Rima.

Pamokėles visada suderinamos ir priderinamos, net ir visada skubantiems žmonėms, kaip aš. Tai ne grupinis bendravimas, dėmesys tik vienam žmogučiui.

Nuostabi, lengvai bendraujanti, motyvuojanti ir padedanti surasti ir suprasti įvairius įvykius, atsakymus, tai sunku paaiškinanti žodžiais, reikia pabendrauti.

Mokytoja, ačiū už šiltą ir visada įkvepiantį žodį, šypseną ir paskatinimą, gyvenimiškus patarimus. Džiugu pagalvojus kokių pozityvių emocijų gaunu su Jumis bendraudama ir visada su noru lauktų pamokų norėčiau nenutraukti ir tęsti toliau gilindama žinias. Nekantriai lauksiu kito kurso pradžios.

Lai Jūsų kantrybė, lyg lobis šiam plačiam pasaulyje įkvepia ir uždega mokinių norą siekti tobulėti ir spalvinti gyvenimą ryškesnėmis spalvomis. Juk niekad nevėlu save geriau pažinti.”

Su pagarba, Jūsų mokinė Aistė

Loreta(Airija)

“Mokytoja, didelis, didelis Ačiū…už žinias, už kantrybę, už patarimus, už gerai praleistą laiką. Jums palinkėsiu sveikatos, sėkmės ir laimės. Iki susitikimo.

Jūsų mokinė Loreta “

Daiva (Vokietija)

“Ačiū, Mokytoja, už Jūsų kantrybę, išmintį ir žinias, kuriomis dalinatės. Be galo dėkinga už palaikymą ir motyvaciją.

Jūs nuostabi Mokytoja!

Ačiū, I – mas kursas praskriejo taip greit ir labai laukiu naujų susitikimų.

Jūsų mokinė Daiva”

Laura (Š. Airija)

“Mokytoja, ačiū jums už pasitikėjimą manimi ir už Jūsų kantrybę. Be Jūsų paskatinimo nebūčiau išdrįsusi studijuoti tris metus.

Esate nuostabi mokytoja, kiekviena pamoka man buvo kaip šventė. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis pas Jus!

Ačiū už suteiktas žinias, Jūsų mokinė Laura”

 Kristina (Kaunas)

“Esu be galo laiminga už Jūsų atsiradimą mano gyvenime!

Ačiū už neįkainuojamas žinias, nuoširdumą, atvirumą bei džiaugsmą, kurį gaunu su jumis pabendravusi.

Ačiū iš visos širdies, jūsų mokinė Kristina”

 Virginija (JAV)

“Ačiū, Jums Mokytoja Rima, už neįkainuojamas žinias, už sutaupytą mano laiką.
Rekomenduoju visiems, kas domisi astrologija ir neturėjo galimybės studijuoti.

Suderinkite laiką su Rima prie kompiuterio ir išpildysit savo svajonę 🙂 ir nesvarbu kokiame pasaulio kampelyje gyvenate.

Su pagarba, Virginija iš JAV, Chicago”

 Lina (Anglija)

“Labai norėjau geriau pažinti save, nuo mažens mane traukė astrologija, viską skaitydavau, rinkdavau informaciją. Labai norėjau sužinoti savo horoskopą ir kas bus ateityje po metų, po penkių. Naršydama po internetą radau skelbimą apie Astrologijos mokyklą online ir paskambinus užsirašiau į kursus. Pajutau, kad patekau būtent ten, kur man ir reikia. Tikrai super, aiškiai suprantamas dėstymas!

Jau esu baigusi keturis kursus pas Mokytoją Rimą ir toliau planuoju pas ją tęsti studijuoti astrologijos mokslus.

Ji tapo man ne vien Mokytoja, bet ir dar draugė, nes su ja galima pakalbėti bet kokiomis temomis ir gauti patarimų!

Ačiū labai Jums Mokytoja! Labai jus myliu ir gerbiu, labai džiaugiuosi, kad Jus pažinau ir tikiuosi, kad mūsų keliai ilgai dar neišsiskirs!

Su pagarba, Lina. Londonas”

 Donalda (Vilnius)

“Turiu maža vaikutį.  Su laiku žinote kaip – tai jis yra, tai jo nėra, tai esi neišsimiegojusi, tai esu permiegojusi, visada paskaitos priderinamos prie mano poreikių. Nereikia niekur lakstyti akis išdegus arba, nenuėjus į paskaitą, prarasti pinigus. Čia sėdi sau prie kompiuterio, kramsnoji riešutukus, kalbiesi, bendrauji, vargo nematai visiškai.

Vaikas pabunda, nutrauki paskaitą, tiek, kiek tu turi laisvo laiko tiek ir mokaisi, ir Mokytoja Rima nuostabus žmogus, paprastas, fainas, linksmas, nuotaika gera visai dienai po jos paskaitos, tobulėji ne tik astrologijos moksluose, bet ir dvasiškai 🙂

Tikrai super dalykas, literatūros daug, aiškiai suprantamas dėstymas paprasta “žmonių” kalba, dėmesys tik man vienai, nereikia dalintis dar su 10 žmonių, galima žmogiškai patarimo gauti ir pakalbėti ne vien tik apie astrologiją. Esu nerealiai patenkinta ir visiems rekomenduoju! 🙂 “

 Diana (Airija)

“Dėkoju Mokytojai Rimai už sutaupytą mano laiką, jos profesionalumą, sugebėjimą ,,žmoniška,, kalba per tikrai trumpą laiką suteikti šias neįkainuojamas žinias.
Su pagarba Diana”

 Diana (Kaunas)

“Ar žmogus žino, ko jis nori iš gyvenimo?
Ar jis nori tik to, ką mato?
Ar mes matome tik tai, ką mums rodo ar verčia žiūrėti!
Jei tai tiesa – tai aš žiūrėjau, ieškojau, mokiausi, mačiau, klausiau ir įsiminiau tai – ką sakė, pasakojo ir išmokė mano Mokytoja!!!
Ar jums to reikia? Aš nežinau, bet jei kažkas ieško atsakymų į savo klausymus, gal vieną iš jų ras – Čia.”

 Rūta (Anglija)

“Ačiū, mano mieloji Mokytoja, labai jus gerbiu ir labai džiaugiuosi, kad jus sutikau savo gyvenimo kelyje, jus nereali, manau mūsų keliai niekados neišsiskirs.”