Rima Gustytė

Svajojate mokytis astrologijos?
Kviečiu visus norinčius pažinti paslaptingąją astrologiją į mano Astrologijos mokyklą online. Kad ir kur begyventumėte – mokslai jums būs pasiekiami jūsų namuose.

Apie mano kelią į astrologiją

Jau mano Astrologijos mokyklai online 12 metų!

Apie zodiako ženklus buvau girdėjusi mokykloje, bet ta tikroji Astrologija į mano gyvenimą atėjo su Angelinos Zalatorienės knygomis. Pradžioje, kaip ir visiems, man tai buvo hobis.

Pirmoji jau rimta profesionalios astrologijos autoriaus Авессалом Подводный knyga “Общая астрология”, kurią pirkau Kaliningrade, man atrodė sunkiai suprantama ir įkandama.

Atsiradus internetui susirasti knygas pasidarė žymiai lengviau, tad ką radau tą ir siunčiausi, spausdinausi ir skaičiau, kai tik turėjau laisvą minutėlę. Tada pirkau iš Anatolyj Zaicev ir pirmąją astrologinę programą, tuo metu tada buvo  Zet 5 versija.

Nuo tos gausybės informacijos susisuko galva ir pamačiau, kad be mokytojo nesusigaudysiu kas yra  svarbiausia ir nuo ko pradėti interpretuoti gimimo horoskopą. O taip norėjosi perprasti tą brėžinį vadinamą horoskopu.

Pradėjau ieškoti kursų internete ir gyvai grupėse, kad būtų netoli namų. Taip jau atsitinka, kai labai ieškai ir atsiranda žmonės, kurie nukreipia, pataria. Taip 2000 m. rudenį atsidūriau Klaipėdoje pas Violeta Liaugminienę, jos kursuose tada gavau tik pačius pagrindus.

Po to internete susiradau du astrologus, kurie siūlė perkamus kursus. Taip susipažinau su Sergej Piminov (dabar jis Budnikov) ir Aleksandr Kolesnikov. Išstudijavus kursų medžiagą, tapo drąsiau ir pradėjau imti sudarinėti horoskopus pirmiausia savo artimiesiems, draugėms, o vėliau ėmiausi konsultuoti ir  jau jų draugių drauges.

Internetas atvėrė didžiules galimybes tolesniam tobulinimuisi – vėl įvairiausių autorių knygos, audio ir video įrašai, seminarai, vebinarai, ir taip tęsiasi iki šiol, nes tai neišsenkantis šaltinis, kuriam išsemti neužtektų net kelių gyvenimų.

Astrologija – tai verpetas, įtraukia tave ir iš jo nebeištrūksi. Tai liga, kuria susergi ir, kaip nebūtų keista, nesinori pasveikti. Prisikaupus žinioms, atsirado noras pasidalinti jomis su kitais. Taip nuo 2009 m. pradėjau mokyti astrologijos kitus.

2017 metais įvykęs šiltas ir nuoširdus susitikimas su pasaulinio garso britų astrologu John Frawley, galimybė pasimokyti iš jo, yra tarsi viso kelio astrologijoje apvainikavimas. Gautas iš jo rankų sertifikatas jau kabo pačioje garbingiausioje vietoje 🙂 (Nuotraukos su John Frawley puslapio apačioje)

Portalo delfi.lt svetainė materis.lt nuo 2014. o6. pradėjo spausdinti mano straipsnius.

Žurnalistė Živilė Kareivaitė 2017 07 18 parašė straipsnį portalo delfi.lt svetainėje moteris.lt ŽVAIGŽDĖS ŽINO GERIAU: JŪSŲ LIKIMAS IR JO VALDYMO GALIMYBĖS, kuriame pristato mane, aš jį įsidėjau į savo svetainę, ir čia galite paskaityti….

2017 m. “Būrėjos” 11- ame numeryje išspausdintas mano straipsnis apie Saulės aktyvumo poveikį. Visą staipsnį rasite čia

bureja 1

Mano Dvasinis Mokytojas

Kelias į astrologiją prasidėjo per dvasinio mokytojo ieškojimą, esu laimingą, kad jį sutikau. Toli jo ir nereikėjo ieškoti, tai Tadas Baškys, palangiškis, mano tėvelių, mūsų šeimos draugas. Šviesus, charizmatiškas, dvasingas, labai taktiškas, jautrus, dėmesingas, besišypsantis savo dieviška šypsena. Jis juokdavosi iš manęs, kai jį vadindavau savo Dvasiniu mokytoju.

Taip, Mokytojas – man jis buvo mano Dvasinis Mokytojas.

Tadas Baškys (1936 10 07 – 2018 04 26) – dailininkas, poetas, Satja Sai Babos sekėjas, buvęs Indijoje ašrame

Čia įkeliu keletą nuotraukėlių, jos darytos su labai jau senoviškų mobiliu telefonu 2008 08 21.

Tadas Baškys

Mano Mokytojai Astrologai

Pristatau jums savo astrologus mokytojus – įkvėpėjus, kurių knygos ar gyvas bendravimas padarė didžiulę įtaką ir suformavo mane kaip astrologę.

1n

2 n