Аkmenys pagal horoskopą

Parenku pagal gimimo horoskopą tik jums asmeniškai tinkančius natūralius akmenis. Remiuosi metodika aprašyta Ispanijos karaliaus Alfonso X Išmintingojo (XIII amž.) garsiame “Lapidarijos” traktate. Jame teigiama, kad kiekvienas akmuo siejamas su tam tikros Žvaigždės energija, kurios dėka galima sustiprinti reikalingus būstus ir planetas gimimo horoskope.

Kas iš mūsų vaikystėje nesipuošdavo savo vyresnių seserų, tetų, mamos ar močiutės karoliais, žiedeliais ir apyrankėmis. Aš su savo jaunesne sese – tai jau tikrai taip. Tokiu metu mes pasijusdavome tikromis gražuolėmis.

Moters tokia jau prigimtis – nesąmoningai mes siekiame turėti tai, kas mums suteikia estetinį pasitenkinimą, malonumą, laimės pojūtį, kas gražu, švelnu, paslaptinga, kas mus užburia, kilsteli nuo žemės, kas mus gali paversti iš pelenės į princesę.

Ir dabar, kai jau esame pačios mamos ar močiutės, ta maža princesė mumyse tebėra ir troškimas puoštis niekur nedingo, tačiau požiūris į papuošalus, o ypač į natūralius akmenėlius, pasikeitė. Jau žinome, kad jie turi ypatingų magiškų galių, kad jie dėl savo gydomųjų savybių naudojami sveikatos profilaktikai, geriami jų vandeniniai užpilai – eliksyrai, kad jie suteikia energijos, apsaugo nuo piktų dvasių, tarnauja kaip amuletai ir talismanai.

Dėl šių mineralų savybių poreikis nešioti akmenis dar labiau sustiprėjo. Jau ieškome savo akmens, kad jis padėtų išspręsti mūsų asmenybės tobulėjimo, santykių, darbo ar savirializacijos problemas.

Viena iš jūsų esu ir aš. Noras įsigyti akmenį skirtą tik man, kad jis padėtų spręsti mano gyvenimo problemas ir įkvėptų tobulėti, nuvedė pirmiausia prie astrologijos pažinimo ir tik paskui jau prie pačių mineralų.

Ir štai po tiek metų ieškojimų, klausimų, koks gi tas mano akmuo, kaip jį parinkti, kokią techniką naudoti, kokiais autoriais, knygomis pasiremti – pagaliau tapo aišku. Atradau akmens parinkimo metodiką, kuri yra susieta su astrologija, su asmeniniu gimimo horoskopu – tai Gemoastrologinė technika, pagal kurią aš ir parinkau sau mineralus.

Šis atkeliavęs iš senovės akmenų parinkimo menas buvo užrašytas ir išsaugotas Ispanijos karaliaus, gyvenusio XIII – ame amžiuje, Alfonso X Išmintingojo garsiame “Lapidarijos” traktate.  Žymaus ispanų astrologo Tito Masia dėka šis traktatas buvo iššifruotas ir dabar galime ne vien susipažinti su sena arabų – ispanų Gemoastrologijos tradicija, bet ir puikiai ja naudotis šiame laike. Šio metodo esmė tokia – kiekvienas akmuo siejamas su tam tikros Žvaigždės energija, kurios pagalba galima “įjungti” reikalingus taškus horoskope ar suaktyvinti tuščius astrologinius būstus, tokiu būdu yra pritraukiamos palankios aplinkybės įvairių gyvenimo sferų sprendimui.

Visų astrologinių būstų reikšmes, temas rasite šiame straipsnyje Dvylikos astrologinių būstų reikšmės

Pvz.: merginos gimimo horoskopo VII – ame astrologiniame būste nėra planetų, dėl šios priežasties jai sunkiau sekasi surasti partnerį ar išlaikyti ilgesniam laikui užsimezgusį ryšį. Pagal šį metodą surandamas akmuo, kuris yra siejamas su tam tikra žvaigžde ir gali “įjungti” VII – tą astrologinį būstą. Šiuo atveju tinkamas akmuo – Kalnų krištolas, kuris siejamas su stacionaria žvaigžde MIRA Banginio (Cetus) žvaigždyne 1*27′ Jaučio zodiako ženkle. Kaip teigiama “Lapidarijos” traktate, parinkto akmens Kalnų krištolo pastovus nešiojimas pritrauks į merginos gyvenimą partnerį, ji galės ištekėti ir sukurti šeimą. Šis akmuo per harmoningus aspektus su horoskopo planetomis puikiai padės sprendžiant taip pat ir kitų astrologinių būstų sritis:

III – bendravimas su artimaisiais,

IV – namai, tėvai, šeima,

IX – mokslai, kelionės,

X – profesija, karjera, tikslai.

Šiuo metodu galima suaktyvinti net kelis astrologinius būstus, parenkant tris ar net keturis akmenis, kurių pagalba galime pritraukti palankias aplinkybes surasti darbą, mokytis, keliauti, įsigyti būstą, susilaukti vaikučių, sustiprinti savo asmenybės pozicijas, tobulėti.

Per “įjungiamą” Žvaigždę stiprinamos ir kitos planetos, kurios gali būti nesusietos su konkrečia iškilusia dabartine problematika. Tad, naudodami šią akmenų parinkimo metodiką, galime “vienu šūviu nušauti kelis zuikius” – spręsdami vieną problemą, galime pataisyti reikalus ir kitose srityse.

Pasiremdama šia “Lapidarijos” traktato pateikta metodika, parenku pagal gimimo horoskopą tik jums asmeniškai tinkančius natūralius akmenis. (Vėrinių ir apyrankių nebeveriu.)

Čia galite susipažinti su Gemoastrologijos konsultacijos pavyzdžiu ir sužinoti šios paslaugos kainą.

Reikia turėti omeny, kad ir kokia tai bebūtų tobula sistema, ji yra tik pagalba žmogui, kuris pats turės savarankiškai tas problemas spręsti. Akmuo, kad ir pats brangiausias, to nepadarys, jis mums gali būti tik stimulas, motyvatorius, skatintojas veikti. Tad, nereikėtų labai jau sureikšminti akmenų įtakos, bet kodėl gi nepasinaudojus gamtos galiomis, jei tik yra tokia galimybė.