“Pelenės” laikas arba kada aš ištekėsiu? Datos nustatymas

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna momentų, kai jis jaučiasi begalo laimingas. Tai magiškas laikas, kada žmonės įsimyli, draugauja, tuokiasi, laukiasi vaikų ir juos gimdo. Tokiu laiku žmogus tampa charizmatiškas,  jis atsiduria savo populiarumo viršūnėje, “pike”.

Astrologija gali padėti apskaičiuoti tuos įpatingai svarbius gyvenimo periodus, kurie gali atsiverti tik tam tikru laiku net kelis kartus per gyvenimą. Todėl svarbu žinoti tas datas iš anksto, kad nepražiopsotumėme savo Laimės. 

Šių datų apskaičiavimas remiasi planetoido Chirono padėtimi gimimo horoskope, todėl yra informatyvus tik išimtinai konkrečiam asmeniui (jums, pagal jūsų asmeninį gimimo horoskopą.)

Chironas ne vien atsakingas už santuoką, jo aktyvumo periodu žmonės pasiruošę atleisti bet kokius jūsų nusižengimus, jie nepastebi jūsų klaidų, kadangi tampate jų akyse patrauklūs, stulbinamai žavingi ir nepakartojami. Jūsų charizma ir populiarumas tokiu laiku pasiekia viršūnę, aukščiausią tašką. Visa tai, kaip suprantate, reikšminga ir svarbu ne tik meilėje, bet ir visose srityse, kuriose reikalinga kitų parama ir pritarimas. Todėl tą laiką galime vadinti AUKSINIU ir išnaudoti svarbiems biznio projektams, deryboms, viskam nuo ko priklauso augimas, vystymasis, sėkmė.

Teigiama, kad tarp Marso ir Jupiterio orbitų buvo planeta Faetonas, kuris subyrėjo ir atsirado asteroidų žiedas, iš kurių pats stambiausias Chironas. Faetonas astrologijoje valdė meilę ir harmoniją. Nelikus jo, žmonija prarado intuicijos kanalą, atimdamas savybę teisingai pasirinkti: žmonės prarado ryšį su laiku, „auksinio vidurio“ pojūtį. Chironas, kuris buvo atrastas 1977 metais, perėmė Faetono palikimą, tapo atsakingas už partnerystę, santykius, harmoniją, meilę, santuoką.

Laikotarpiu, kai tranzitinis Chironas aspektuoja Venerą, Jupiterį, Neptūną, į jūsų gyvenimą įžengia Romantika. O laikotarpiai, kai tranzitiniai Venera, Jupiteris, Neptūnas aspektuoja Chironą, tai patys laimingiausi gyvenime momentai, kada esate „pačiame pike“ – galite keisti savo gyvenimą, klysti, bandyti.

Tai visatos Meilės ir Sėkmės Jums  laikas.