Kai svajonės ir planai gali išsipildyti

Ne taip dažnai pasitaikanti 30-oji Mėnulio kalendoriaus diena prasidėjo šiandien spalio 30 d. 6:59 val. ji tęsis iki 19:38 val. Lietuvos laiku.

Tai šviesus laikas, kai reikia dalinti savo meilę, atsiprašyti ir taip pat atleisti kitiems, gražinti skolas, užbaigti pradėtus darbus.

Šį sekmadienio vakarą 19:30 val. Lietuvos laiku prasidės Mėnulio Jaunatis Skorpiono zodiako ženkle. Tokiu metu svajokime, kurkime planus ateičiai, vizualizuokime savo tikslus, projektus, kuriuos norime įgyvendinti.

Skorpiono laikas labai stiprus energetiškai, todėl mintys, pasiųstos į išorinį pasaulį turės didžiulę jėgą ir sugrįš materialioje formoje, kitaip sakant artimiausiu metu planai ir svajonės – išsipildys! Pasinaudokime šiuo puikiu momentu.

Linkiu visiems laimės, meilės ir sėkmės!