Saturnas Ožiaragyje. Laikas siekti aukštų tikslų

aukst tikslasm

 

Saturnas 2017 m. gruodžio 20 d. įžengia į Ožiaragio zodiako ženklą. Juo keliaus 3 – jus metus iki 2020 m. gruodžio 17 d. Saturnas Ožiaragiu paskutinį kartą keliavo 1988.02. – 1991.02., tai buvo beveik prieš trisdešimt metų.

Savo Ožiaragio valdose Saturnas atsiskleis visu savo pajėgumu. Tai aukštų tikslų siekimo, ilgalaikių darbų užbaigimo ir naujų projektų pradžios laikas.

Saturnas ypatingai vertina profesionalumą, atsidavimą darbui, darbštumą, atsisako bet kokios prabangos, nemėgsta daugžodžiavimo ir tuščių pažadų. Jis reikalauja rezultatų, o ne pasižadėjimų, pasiaiškinimų, todėl dažnai vietoj laimėjimų ar šlovės sulaukiama pralaimėjimo ar pasmerkimo.

Ožiaragis siejamas su vykdomąja valdžia, todėl Saturno tranzitas per šį zodiako ženklą labiausiai palies žmones, kurie užima aukštus postus valdžioje. Tokiu metu galimas dar didesnis jų pozicijų sutvirtinimas, pasiekimai karjeroje arba atvirkščiai –  pralaimėjimas ir liūdna jų karjeros pabaiga.

Tokiu periodu dažnai keičiasi vyriausybės, paleidžiami parlamentai, vyksta ministrų rotacija, gali įvykti tiek valstybių ar valstybinių įstaigų susijungimas, tiek jų išskaidymas.

Saturnas Ožiaragyje pasižymi konstruktyviu kūrimu ir tikslo siekimu nenaudojant agresijos, tačiau nepaklusnumo atveju gali būti naudojamos griežtos apribojančios laisvę priemonės. Negatyvių Saturno Ožiaragyje aspektų metu gali būti įvedama diktatūra, stiprinamos bausmės už antivalstybinius pasisakymus ar masinius protestus, galimi skandalai susieti su valstybės išdavyste ir korupcija pačiuose aukščiausiuose valdžios ešelonuose.

Saturnas – griežtos disciplinos ir tvarkos, stiprios dvasios ir valios mokytojas, tikrinantis mūsų ištvermę ir išmintį. Jis reikalaus iš mūsų sutvarkyti visą tai, kur iki šiol buvo betvarkė, sugriaus tai, kas laikėsi ant labai silpno pagrindo. Todėl tokiu metu gali iširti nemažai šeimų. Santykiai, kuriuose nebėra meilės, jausmų ir pagarbos vienas kitam, gali nutrūkti, baigtis.

Saturno tranzitas per Ožiaragį skatins dideles ambicijas, aukštus siekius karjeroje – Ožiaragiams, Mergelėms ir Jaučiams, palankias galimybes sutvirtinti savo pozicijas profesijoje turės Skorpionai, Šauliai, Vandeniai ir Žuvys. Didesnius reikalavimus, apribojimus, išbandymus, kliūtis bei Saturno spaudimą pajus Ožiaragiai, Avino, Svarstyklių ir Vėžio ženklo atstovai, o Dvyniams bei Liūtams gali iškilti aplinkybės, kai dėl nenumatytų kliūčių ar reikalavimų teks persiorentuoti ir keisti savo planus.

Ką reikėtų žinoti pasitinkant labai stiprų Saturną?

Toks Saturno tranzitas Ožiaragyje tęsis 3 metus ir vėl pasikartos tik po 30 metų. Griežtas ir disciplinuojantis Saturnas gali pasitarnauti mums net labai pozityviai!

Ką reikėtų daryti?

Visą savo energiją nukreipkite ir sukoncetruokite į savo profesinį tobulėjimą, nesiblaškykite į nereikšmingus trumpalaikius projektus, pasirinkite vieną, savo širdžiai malonią, mylimą veiklą, tam skirkite visą savo dėmesį ir laiką, kantriai, žingsnis po žingsnio keliaukite tobulėjimo link. Ir pamatysite, kaip visos jūsų pastangos atsipirks šimteriopai! Jūs tapsite savo srities profesionalais, garsūs ir gerbiami visuomenėje žmonės.