Ritualai. Namų energetikos valymas žvake

 

Jums reikės kelių plonų bažnytinių žvakių, tačiau galima naudoti ir paprastas baltas ilgas žvakes.

Pirmiausia išsikirpkite iš popieriaus apvalų lapelį su skyle ir užmaukite ant žvakės. Tai apsaugos rankas nuo vaško, kuris ne tik karštas bet ir užterštas nešvaria energija, kurią sugers įkaitęs vaškas.

Paimkite uždegtą žvakę ir apeikite su ja visus namus, eidami pagal laikrodžio rodyklę. Visą laiką atlikdami valymą žvake, mintyse prašykite, kad jūsų namai apsivalytų nuo įvairaus lygio neigiamos energijos ir kad ji transformuotųsi į gydančią pozityvią energiją. Pradėkite nuo lauko durų, nes jos yra pagrindinė negatyvios energijos prasiskverbimo į namus vieta. Todėl lauko durims reikia skirti ypatingą dėmesį. Išeikite prie durų iš lauko pusės ir vesdami iš kairės į dešinę, apeikite per visą durų perimetrą.

Apdirbkite žvake durų akutę, rankeną, gerai iš visų pusių. Tuomet viską tą patį pakartokite iš vidinės durų pusės.

Kuo geriau apeikite su žvake lauko duris, suprasdami, kad tokiu būdu blokuojate bet kokį blogio ir negatyvo prasiskverbimą į namus iš lauko.

Toliau pradėkite vedžioti žvake po visus namus, daiktus, baldus, rūbus, koridoriuje ypatingai, apeikite visas pakabas, batų spinteles, batus. Tuomet imkitės sienų, kilnokite žvakę aukštyn žemyn palei sienas, pasikliaudami savo intuicija, ranka pati žinos kur pakelti, kur nuleisti, kuo daugiau pasiduokite savo pojūčiams ir intuicijai, ji puikiai žino, kur susikaupęs blogis.

Nepamirškite veidrodžių, ypatingai vonioje, ir visą vonios kambarį, kur dažniausiai nusiplaunate savo blogas energijas ir paliekate ten. Apeikite jungiklius, rankenėles ir viską prie ko liečiatės dažniausiai.

Patys didžiausi negatyvios energijos pritraukėjai yra buitinė technika, o ypatingai kompiuteriai ir televizoriai, nes per juos skverbiasi negatyvi energija iš aplinkos ir jie ilgai laiko ją  prisirišę. Šalia šių prietaisų užtrukite ilgiau ir juos žvake pašvitinkite po kelis kartus.

Tokį pat dėmesį skirkite klozetui, kuris taip pat yra didelis kaupikas. Eikite į miegamąjį ir bent tris kartus, kryžmai pereikite, lyg šventindami visą patalynę ir lovas, pradėdami nuo galvūgalio. Nepamirštam sandėliukų ir kitokių užkaborių.
Kai pabaigsite procedūrą, imkite visas sudegusias žvakes ir kuo greičiausiai jų atsikratykite, įmeskite į kiemo šiukšlių konteinerius, nebe palikite namuose.

Informacijos šaltinis www.transformacijos.lt