Saulės užtemimas 2022 04 30. Atsiveria puikios galimybės pokyčiams

Balandžio 30 d. 23:28 val. Lietuvos laiku įvyks dalinis Saulės užtemimas. Deja, Lietuvoje jis nebus stebimas. Geriausias sąlygas užtemimo stebėjimui šįkart turės Pietų Amerikos gyventojai.

Šį kartą Saulės užtemimas vyksiantis Jaučio zodiako ženklo 10 – ame laipsnyje skatins mus pasirūpinti savo gyvenamosios aplinkos, stiliaus estetika, santykių harmonija, savo uždarbiu, finansais, šeimos biudžeto planavimu. Šis Saulės užtemimas gali atverti puikias galimybes gauti didesnes pajamas ir pagerinti savo gerbūvį.

Užtemimo metu Saulė ir Mėnulis susijungs su Uranu. Šis aspektas skatins atsinaujinimą, gimdys originalias idėjas, skatins kovoti už laisvę, įkvėps griauti viską kas seną, nutraukti senus atgyvenusius santykius, ryšius. Urano įtakoje mums gali kilti noras studijuoti astrologiją.

Taip pat šio užtemimo metu Venera susijungs su Jupiteriu ir Neptūnu Žuvyse. Šios planetos astrologijoje laikomos meilės, menų globėjomis. Tad jos padovanos Mūzą ir įkvėpimą visiems dailininkams, muzikantams ir poetams, o Venera, santykių harmonijos globėja, dar ir padės sutvirtinti abipusį supratimą bei meilės ryšius.  

Šis Saulės užtemimas priklauso Saros 6N serijai, šio tipo užtemimai prasidėjo 850 05 15  ir pasibaigs 2094 m.

Bernadette Brady knygoje Prognostinė astrologija apibūdina 6N serijos temą taip:

“Šio užtemimo serija siejama su tėvo figūra, santykiais su tėvu ar autoritetingais žmonėmis arba poreikiu imtis atsakomybės ir kontrolės. Tai laikas, kai tenka priimti įsipareigojimus, kurie gali kilti dėl kito žmogaus ligos ar negalios.”

Nereikėtų pamiršti, kad dažnai užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems. Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai.  

Norint gerai jaustis, reikėtų užtemimo dieną 2 kartus nusimaudyti po kontrastingu dušu –  ryte pabaigai apsipilti šaltu vandeniu, vakare  – šiltu.

Saulės užtemimas – laikas,  kai galime stipriai keisti savo likimą, gyvenimo kokybę – galima atsikratyti negatyvių programų, arba, atvirkščiai, įsileisti į savo gyvenimą negatyvą. Todėl reikėtų būti atidiems tam ką kalbame ar galvojame, kokios mūsų mintys šią dieną.

Tinkamai pasiruoškime šiai dienai –  gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime ir tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime – išsipildys.

Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – “nėra pinigų”. Kitaip jų iš tikrųjų nebus. Jei turime skolų, tai Saulės užtemimo periodas – geriausias laikas atsikratyti jų. Grąžinkime jas būtent šią dieną. Gražinti skolas tokiu metu – reiškia, atsikratyti to, kas kliudo mūsų materialiai gerovei.

Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui,  galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų. Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai mesti rūkyti. Toks laikotarpis pasitaiko tik du kartus per metus, tad balandžio 30 d. palanki tiems, kas seniai ruošėsi mesti rūkyti ir dar to nepadarė. Geriausia balandžio 29 d. surūkyti paskutinę cigaretę ir jau nuo balandžio 30 d.  PRADĖTI NAUJĄ GYVENIMĄ BE DŪMŲ.

Šiam laikotarpiui reikia kruopščiai pasiruošti. Tris dienas prieš užtemimą reikėtų nevalgyti  mėsos, riešutų, grūdų ir šį laiką paskirti apmąstymams, gerai pagalvoti apie tai, ko norėtume atsikratyti, savo mintis reikėtų užrašyti ant popieriaus.

Pusė valandos iki užtemimo reikia užsidegti žvakę, meldžiantis su ja apeiti savo butą pagal laikrodžio rodyklę, po to atsistoti kambario viduryje ir, žiūrint į žvakės liepsną, išsakyti garsiai viską, ko norime atsikratyti.

15 min. iki užtemimo (Lietuvoje tikslus užtemimo laikas balandžio 30 d., šeštadienis, 23:28 val.)  nusimaudykime po dušu apsiliejant šaltu ir šiltu vandeniu. Po to patogiai įsitaisykime ant grindų veidu į šiaurę, užmerkus akis, atsipalaidavus, įsivaizduokime negatyvias programas – kompleksus, įpročius, baimes. Įsiklausykime į savo vidų.

Jei pavyko pajausti sunkumą, spaudimą savo kūne, pasiųskime ten savo meilę ir dėkingumą, siųskime tol, kol pajusime, kad tos vietos keičiasi – tampa švaresnės ir šviesesnės. Padėkokime Visatai už pagalbą.  

Pirma Mėnulio kalendoriaus diena po Saulės užtemimo – puikus laikas svajoti, kurti planus, išsakyti savo troškimus, numatyti tikslus.  

Atsisėskime priešais žvakę. Surašykime savo troškimus. Norai turi būti tik keli ir patys svarbiausi. Pasirinkime tokius norus, kurie gali išsipildyti per vienerių metų laikotarpį.  

Šis laikas gali tapti  labai svarbiu momentu, kuris kardinaliai kai kam iš mūsų pakeis gyvenimą.