Direktyvinis Merkurijus. Tai kas strigo, pajudės į priekį

Pagaliau balandžio 25 d. 15:53 val. Lietuvos laiku Merkurijus pradės judėti direktyviai.

Tai  reiškia, kad smegenys pradės geriau dirbti, pradėsime geriau suprasti  vieni kitus, kai kurie dalykai pradės judėti greičiau, geriau seksis moksle, komunikavime, kelionėse, prekyboje.

Galime drąsiai užmegzti naujas pažintis, imtis naujų projektų, sudarinėti sutartis, pradėti mokytis.

Merkurijus keliaus Avino zodiako ženklu, o nuo gegužės 15 d. judės Jaučio ženklu.

Reikalai pajudės ne iš karto – po retrogradinio judėjimo planeta praeina stacionarinę būseną ir po truputį, kaip traukinukas, pradeda greitėti, kol įgyja maksimalų greitį. Taip ir reikalai po vėlavimo, strigimo periodo, pradeda po truputuką įgyti pagreitį, apie gegužės 3 d. Merkurijus jau judės 50% savo maksimalaus greičio, o nuo gegužės 15 d. jau bėgs visu 100 %. Taip ir reikalai panašiai spręsis ir vystysis.