Kaip parenkami akmenys apyrankei pagal gimimo horoskopą

Akmenų parinkimas apyrankei pagal asmeninį gimimo horoskopą

(čia matome konsultuojamos merginos gimimo horoskopą, dėl konfidencialių priežasčių asmeniniai duomenys nepateikiami)

Merginai apie 30 metų, netekėjusi, kreipėsi į mane, kad parinkčiau akmenukus pagal jos gimimo horoskopą.

Pasikalbėjus su ja tapo aišku, kas šiuo metu jai svarbu, apie ką ji galvoja, kokios mintys ir planai jai neduoda ramybės. Ji norėtų sutikti vyrą, su kuriuo galėtų sukurti šeimą ir turėti vaikų, jai taip pat svarbi profesijos, darbo, pajamų, tema.

Visų astrologinių būstų reikšmes, temas rasite straipsnyje

Dvylikos astrologinių būstų reikšmės

Horoskopo analizė vyksta trimis etapais:

1. Akmenų parinkimas pagal planetas, nepažeistas įtampos aspektais.

Išvada –  nėra tokios planetos horoskope.

2. Akmenų parinkimas įvedant stacionarią Žvaigždę.

Parinkti trys akmenys, kurie siejami su trimis žvaigždėmis:

1. KALNŲ KRIŠTOLAS siejamas su žvaigžde MIRA Banginio (Cetus) žvaigždyne 1*27′ Jautyje, kuri suaktyvins VII – tą partnerystės būstą, iš jo harmoningais aspektais stiprins IV – to būsto šeimos, motinystės valdovą Uraną, X – to profesijos ir karjeros būsto valdovą Saulę, bei I – mo būsto, atsakingo už ją pačią, jos patrauklumą, už asmenines, kaip moters savybes valdovą Venerą.

2. FLUORITAS siejamas su žvaigžde GAMA Gerkuleso žvaigždyne 29*12′ Skorpione, kuri suaktyvins II – jį pajamų būstą, iš čia dar stiprins savo harmoningais aspektais V – to meilės ir vaikų būsto valdovą Neptūną.

3. AMETISTAS siejamas su žvaigžde ANTARES Alfa Skorpiono žvaigždyne 9*45′ Šaulyje, kuri suaktyvins taip pat II – jį uždarbio būstą, o dar iš jo harmoningais aspektais stiprins V – to vaikų būsto valdovą Jupiterį ir VI – to darbo būsto valdovą Marsą.

3. Akmenų individualios savybės

Kiekvienas akmuo turi savo individualias savybes, kuriomis galima taip pat pasinaudoti. Ta tema internete yra labai daug informacijos, parašyta ir daug knygų apie tai, reikia tik google paieškoje įvesti raktinius žodžius ir turėsit kuo platesnias žinias apie kiekvieną mineralą.

Mano, kaip astrologės, uždavinys surasti tinkamus akmenis, ir kad žvaigždės, kurios įvedamos šioje metodikoje, nesudarytų įtampos aspektų su kitomis horoskopo planetomis. Kitos akmenų galios šioje techikoje nėra taip labai svarbios, bet aš čia vis tiek trumpai paminėsiu kuo ypatingi šie trys akmenys:

Kalnų krištolas – mažina pesimizmą, didina optimizmą, palengvina pasiekti atsakingus postus sociume, padeda stabilizuoti pasiektą materialinį gerbūvį.

Fluoritas – padeda išvengti buvusių klaidų meilėje ir apsaugo nuo netinkamų susižavėjimų ir meilės romanų.

Ametistas – suteikia pasitikėjimo, padeda priimant sprendimus, skatina siekti dvasinio tobulėjimo.

Dabar, kai akmenys parinkti, reikia nustatyti tinkamą laiką jų aktyvavimui. Mineralai tampa labiau energetiškai stipresni, kai tranzitinė Saulė yra rytuose ties horizontu ir keliauja per tą Žvaigždę, kuri susieta su akmeniu. Daugelis į tai nekreipia dėmesio. Žinoma, teisingai parinkti akmenys veiks bet kokiu atveju, tačiau, tinkamu laiku susijungę su žmogaus energetika, jų įtakos efektas sustiprėja keletą kartų.

Šiuos tris parinktus akmenis reikėtų pradėti nešioti šiomis datomis ir laiku (Lietuvos laikas):

Kalnų krištolą  – 2018.04.21. 7:34

Fluoritą – 2018.11.21. 9:09

Ametistą – 2018.12.02. 7:26

Apyrankę, kurioje suverti visi šie trys akmenys, galima pradėti nešioti bet kuriuo čia nurodytu laiku, nes žvaigždės, kurios siejamos su šiais akmenimis, tarpusavyje turi harmoningus aspektus ir bet kuri viena iš jų gali per aspektą perduoti aktyvumą kitai.

Pagal šią techniką galima parinkti akmenis tik tam tikram trumpam laikui, kol gimimo horoskopo planetas veikia tranzitiniai, progresyviniai ar direkciniai neharmoningi įtampos aspektai. Praėjus šiems periodams akmenys nebenešiojami.

Akmenys parinkti ir galima verti apyrankę. Kodėl būtent apyrankę? Koks jos poveikis?

Akmenys su savo kristaline struktūra sukuria apie žmogų energetinį lauką, ir jei tas laukas rezonuoja su to žmogaus gimimo horoskopo planetomis, tai jų poveikis pajuntamas greitai, jei tokio rezonanso nėra, tai to poveikio ir nesulauksim.

Kad akmenų įtaka būtų stipri, jie turi liesti mūsų odą ir dar geriau, jei toje vietoje yra gausu energetinių meridianų ir aktyvių taškų. Riešas ir yra kaip tik ta vieta. Akmenukai liesdami ir masažuodami akupunktūrinius taškus aktyvina energijų srauto tekėjimą iš pirštų galiukų į mūsų organus. Kairėje rankoje energija teka į kūną, o dešinėje atvirkščiai – iš kūno į įšorę. Nešiojant apyrankę ar žiedą ant kairės rankos, akmenukai  tarnaus mūsų vidiniams poreikiams, o nešiojant ant dešinės – akmenų energiją galėsim skirti kitų gydymui ar mokymui.

Chiromantijoje riešą, delno zonas ir pirštus valdo planetos. Aiškiai šioje nuotraukoje matyti, kad riešo zoną valdo Neptūnas. Tad, nešiodami apyrankes aktyviname savo meninius gebėjimus, muzikalumą, fantaziją, dvasinę meilę. Apyrankių nešiojimas šioje zonoje padeda prisijungti prie dvasinio egregoro ir giliai išgyventi meditatyvinę būseną. Šalia Neptūno zonos yra Veneros ir Mėnulio kalneliai. Akmenėliai liesdami šias vietas  atveria patraukliausias moters savybes – švelnumą, žavingumą, grožio pajutimą, gebėjimą dalinti meilę, globoti, rūpintis artimaisias, šeima ir savo vaikučiais.

Pagal hinduizmo dvasinį mokymą apie čakrų sistemas delnų zonos siejamos su septyniomis čakromis taip pat, kaip ir mūsų kūnas. Ties riešu – Muladhara, kurios aktyvavimas nešiojant apyrankes skatina dvasinės energijos atsiskleidimą, troškimą gyventi, suteikia gyvybinės jėgos, kantrybės, stiprina savisaugą, ištvermę, ritmo jausmą, ryšį su gamta ir žeme, stiprina pasitikėjimą aplinka, skatina siekti pripažinimo.

Yra dar viena apyrankių nešiojimo priežastis. Tai galėjimas stebėti, kaip Saulės šviesa atsispindi nuo suvertų apyrankėje akmenėlių. Gerai žinome, kad sklindančios spalvų bangos veikia mūsų jausmus ir nuotaiką. Visi esame pajutę, kad tamsios spalvos sukelia nerimą, o šviesios, švelnios – atsipalaidavimą, romantiškus jausmus, meilę, ryški raudona – aktyvina aistrą ir suteikia energijos. Tad, akmenis reikia ne tik liesti, bet ir į juos žiūrėti, žvilgčioti ir mėgautis jų spinduliavimu, žvilgesiu, spalvų sodrumu. Tuo pasidžiaugti galime nešiojant žiedus, apyrankes ar ilgą pakabuką ant kaklo, o auskarais ir vėriniais ties kaklo dobute ar krūtine teks pasigrožėti veidrodėlyje.

Ką reikėtų žinoti prieš veriant vėrinį

Vėrimui akmenukus reikia atitinkamai paruošti. Pirmiausia aš su švelniu skystu muilu nuo akmenėlių nuplaunu prakaitą, dulkes ir tada gerokai ilgai skalauju po tekančiu vandeniu. Nusausinus ir išpūtus su fenu iš karoliukų vėrimo skylučių vandens likučius, juos suvynioju į lininę servetėlę ir padedu parai į Himalajų druską tamsoje. Taip išvalomos, suardomos, sunaikinamos iki tol prie akmenų prisilietusių žmonių energetinės programos.

Po to akmenukus išimu ir vėl vienai parai padedu įsižeminti į Baltijos kopų smėlį (gyvenu prie pat jūros, tad smėlio iš pajūrio nesunku parsinešti). Šiai įsižeminimo procedūrai puikiai padeda parvežti akmenys iš mano kelionės į Šveicarijos Alpių kalnus, tad jie kartu su Palangos smėliu ir pajūryje surinktais akmenėliais pakrauna karoliukus, suteikdami jiems kalnų stiprybės, tvirtybės, galios, stabilumo ir nemirtingumo.

Atlikus visas šias procedūras jau galima verti apyrankę. Žmogus tai darydamas turi būti geros nuotaikos, nusiteikęs džiaugsmingai ir galvoti apie konkretų žmogų, kuriam bus skirtas tas vėrinys. Reikėtų keturiuose kampuose uždegti po žvakę ir būti su švariais rūbais, švariomis rankomis, moterims reikėtų segėti ilgą iki žemės sijoną, turėtų skambėti rami meditacinė muzika.

Suvertą apyrankę vienai dienai padedu ant tų pačių, iš Alpių kalnų parsivežtų akmenų saulėtoje rytų pusėje. Taip akmenukai pasikrauna saulės energijos, kurią vėliau atiduos mums.

Visą energetinio išvalymo ir pakrovimo procedūrą matote šiose nuotraukose

Straipsnio pradžioje matote apyrankę, kuri buvo suverta merginai iš trijų anksčiau išvardintų akmenėlių.

Tokiu pat metodu buvo parinkti akmenys ir suverta apyrankė vyrui, kuris kreipėsi norėdamas didesnių perspektyvų, bei plėtros savo profesinėje veikloje ir su prašymu sustiprinti jo asmenines pozicijas santykiuose su darbdaviu. Tam tikslui buvo parinkti pagal jo gimimo horoskopą du akmenis – Piritas ir Kalnų krištolas.

DĖMESIO! Vėrinius parinktus asmeniškai tik jums ir pagal jūsų gimimo horoskopą jokiu būdu negalima duoti nešioti ir net matuotis kitiems. Susikaupusias akmenėliuose energijas reikėtų valyti po tekančiu vandeniu (apyrankėje negali būti metalinių intarpų, nebent tik nerūdijančio plieno intarpas pakabučiui) bent kas mėnesį, po to pakrauti saulutėje rytų ar vakarų pusėje. Kai vėrinys nenešiojamas, jį reikia laikyti atskirai nuo kitų papuošalų, geriausia lininėje švarioje servetėlėje padėjus į dėžutę. Akmenėliams reikia leisti pailsėti kokią savaitėlę ramioje tamsioje vietoje, paskui pakrauti saulutėje rytinėje ar vakarinėje pausėje ir tada vėl juos galima nešioti.

Kam tai aktualu ir norėtumėte tokios paslaugos galite užpildyti užsakymo anketą ir aš su jumis susisieksiu.

Užsakymas

  • Konsultacija dėl akmenų parinkimo pagal gimimo horoskopą – 40 eur. (apyrankių nebeveriu, tik galiu parenku jums tinkamus nešioti akmenis pagal gimimo horoskopą)

Akmenų parinkimo pagal asmeninį gimimo horoskopą analizavimo video pavizdys

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=mCWQmjn-erk

https://youtu.be/mCWQmjn-erk